Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék gördeszkát venni...

Hol tudnék gördeszkát venni és milyet?

Figyelt kérdés
Most kezdenék el gördeszkázni. Nem csak közlekedésre hanem trükkök megtanulására is akarom használni. Eddig csak pennybordoztam és wawebordoztam. Nem akarok túl kezdő deszkát mert nem akarok egyből újat venni. 25-30k Fölött ne nagyon legyen ha lehet.

2020. jún. 25. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicktail Cruisert ajánlanék, gyors haladás, krúzolás, és lehet azért vele trükközni is. De ha nagyon trükközgetni akarsz akkor szimpla skateboard kell neked. Hervis-Dechatlonban vannak olyanok amik jók, vagy Insportlineról lehet rendelni, van több áruházuk, oda is kérheted, nem tetszik nem veszed meg (legalábbis nekem 2 éve felajánlották ezt a lehetőséget). Garage Store, BP Shop túlárazott nagyon.

A Bp-n keresel, akkor még a király utcában a the Lab nevű boltot keresd fel, rendesek is, meg szerintem ott van m indenféle és minőségi.


23/F

2020. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A steg.hu-t ajánalanám freesytle deszkát vegyél szerintem ha még aktuális
2021. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!