Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik focicipőt választanád...

Melyik focicipőt választanád szívesebben?

Figyelt kérdés

Nike Mercurial Vapor V White/Pink Flash/Black/Silver

[link]


Nike Total 90 Laser III

[link]


Most mindkettőt viszonylag olcsón lehetett venni, én már választottam, csak nem tudom hogy szerintetek melyik a szebb!? Nekem mindekettő nagyon tetszik!


Olyan választ hogy egyikse nem kérek thx.


Szerinted melyik a szebb?


Köszi a rendes válaszokat! :)


2010. júl. 31. 16:53
 1/3 anonim válasza:
nekem eközül a 2 közül a nike total 90 laserIII teccik jobban de a másik is naon jólnézki ,)
2010. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én a mercurial választottam, mert a Laser III-nak olyan fura feje van, nem olyan mint az eddigieknek. Nem lapos, hanem olyan nagy bufli feje van, és ezt én is csak élőben láttam.


Féltem hogy sz@r lesz vele rúgni, a Mercurial pedig szinte rásimult a lábamra, hihetlen kényelmes.


Szerintem megért 13.000Ft-ot, 18-ról volt leárazva mindkettő :)

2010. júl. 31. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. egy szinten vannak. Talán az 1. kicsit jobban tetszik, de persze nem fehér-rózsaszínben.:D

De a másik másmilyen színekkel is jól néz ki. (a képen a színek nem nagyon jönnek be.)

De persze úgy is az a lényeg, hogy a pályán beváljon.

2010. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!