Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen túrahátizsákot ajánlaná...

Milyen túrahátizsákot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig 2x voltam túrázni a Naszályba, és nagyon megtetszett. Lassan már, hogy jön a jó idő éjszakánként is, szeretnék ott sátrazni, úgyhogy legalább 1 két személyes sátor is elkéne hogy férjen benne/rajta az egyéb holmik mellett (víz, kaja, hálózsák stb). Illetve nyilván szeretném, hogy kényelmes is legyen, lehetőségekhez mérten. 20-30ezer környékén költenék rá.

2020. jún. 7. 14:54
 1/2 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Az én háti szempontjaim:

- párnázott derékpánt, mert normálisan a csípődön viszed a terhet, nem pedig lóg a válladról

- állítható magasságú vállpánt (a hátrész közepén tépőzárral rögzíthető a vállpánt különböző magasságokban)

- alul kicipzározható zsák

- nem keskenyedik el nagyon középtájon

- van belső zseb

- van esővédő huzat, ami lehetőleg az alján rögzített és ott tárolódik

- vannak külső cipzáros zsebek, pl. az elején meg a tetején

- oldalt vannak extra pántok - én a polifoam-ot oldalra szoktam erősíteni

Én túrázáshoz egyhéjú kétszemélyes sátrat preferálok, mégiscsak cipelni kell, meg térfogat.

2020. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2020. jún. 11. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!