Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok szoktak gördeszkázni?...

Lányok szoktak gördeszkázni? Csajok ti szoktatok?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy korlátokon csúszkálnak meg kézen állnak a deszkán, hanem csak úgy nomrálisan. Tehát szeretnék deszkázni de csak ilyen alapszinten. Ja és mit szólnának a tanárok, ha gördeszkát vinnék suliba ? Persze nem a tanterembe akarok, hanem suli után meddig jön a busz a városban elleni vele.

Köszönömöm előre a válaszokat.


2010. júl. 30. 16:37
1 2
 11/16 anonim válasza:

megint én vok :D

am ha 4ért veszel egy deszkát, a függője lehet h nem olyan mint ami a profi deszkáknak van! ráférhet a gumi kerék, de a csavar túl rövid lenne hozzá...am kell csapány is a gumi keréhez...

2010. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ezekből a sok szakmai kifejezésekből sokat értettem. De fő, hogy megtanulok deszkázni a conversemben, miután már tudok veszek egy deszkát 5.000 Ft. -ért és kész. :D
2010. aug. 1. 00:32
 13/16 anonim válasza:
converse csukában soha nem fogod berakni az olliet (ugratást) csak gurulni fogsz tudni
2010. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem az épp elég.
2010. aug. 1. 17:08
 15/16 anonim válasza:
Hellóka!! Én is csaj vagyok és én is szeretnék deszkázni. éves vok. Láttam h nem mind1 h milyen cipőbe vagy. a DC az jó??? amm bocsesz h itt kérdezősködök!!
2011. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
az előző tizenhárom éves vok akart lenni xĐ
2011. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!