Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok szoktak gördeszkázni?...

Lányok szoktak gördeszkázni? Csajok ti szoktatok?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy korlátokon csúszkálnak meg kézen állnak a deszkán, hanem csak úgy nomrálisan. Tehát szeretnék deszkázni de csak ilyen alapszinten. Ja és mit szólnának a tanárok, ha gördeszkát vinnék suliba ? Persze nem a tanterembe akarok, hanem suli után meddig jön a busz a városban elleni vele.

Köszönömöm előre a válaszokat.


2010. júl. 30. 16:37
1 2
 1/16 anonim válasza:

Szia! Én is deszkázok néha, bár elég béna vagyok még...xD

Sztem a tanároknak semmi közük nincs ahhoz h mit viszel suliba. Sztem az ugyanolyan minha gitárt vagy valami hangszert vinnél magaddal, mondván hogy suli után mész a zenetanárodhoz...szóval érted:D

16/L

2010. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

énis próbálkozok vele bár már az esésben nagyon profi vagyok

am a tanárok tényleg semmi köze hozzá de felelőséget nem vállalnak érta ha pl ellopják

2010. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

miértne deszkáznának a lányok? :) ez nem konkrétan fiús sport, lányok is űzhetik

énis most fogom tanulni az alapokat majd.

és nálunk a suliban volt olyan hogy hozták jó páran a deszkáikat és bennt deszkáztak a suliban és elvették tőlük. szóval szerintem lehet vinni deszkát suliba simán, csak ne deszkázz az iskola területén belül, főleg ne az épületben

16/L

2010. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszii :D

Első dolgom lesz egy deszkát venni. :P

És amúgy elég ha azt magamtól tanulom, nem ? Mivel írta itt valaki, hogy megtanulta az alapokat.

2010. júl. 30. 18:00
 5/16 anonim válasza:
73%

én 2 évig deszkáztam de kinőttem belőle... sztem nem áll jol egy lánynak ha deszkázik...ugyanis ahhoz deszkás csuka kell, ami szerintem undorító egy lánynál...am én úgy vok vele h sok csaj csak rajoskodni akar egy deszkával amit a TESCO ba vesz 2000Ft ért...kimegy vele Sk8-be azt ül és nézi a többieket és az nagyon raj tud lenni...

(TANÁCS)

elöbb próbálj deeszkázni egy spanod deszkáján, és ha megy valami és úgy érzed h lenne tethetséged hozzá, akkor vegyél egyet... egy normális deszka lap 15 rugótol kezdődik, egy 1 függő meg 6rugó de abbol 2 kell...

ha eltörik a függesztés, 800Ft egy csavar bele. Kell még 4 kerék ami gumi, az is némi pénz.. Ha teszkos deszkával akarsz rajítani kiröhög minden fiú..meg hát amúgy is!!!

2010. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

uccsó

én 4e-ért vettem(nem a tescoba xD) a műanyag kereket le lehet cserélni gumisra?

(bocsi h nem a kérdésre válaszoltam)

2010. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nembaj ...

Eredetileg is úgy terveztem, hogy előbb haverom deszkáján próbálkozok. De szerintem a tehetséghez gyakorlás kell, hisz senki sem születik tehetségesen. Szóval érted mit mondok. :)

A fiúk meg röhögjenek ki nyugodtan, annyira nem izgatnak. :D

2010. júl. 31. 15:50
 8/16 A kérdező kommentje:

Ja és ... Hányni fog a gördeszkám egy sima sport cipőtől? xD

És szerintem a sima torna csuka is megteszi. Pl egy ilyen: [link]

2010. júl. 31. 15:53
 9/16 A kérdező kommentje:
És ha már megtanultam deszkázni akkor sem akarok 20 ezerért deszkát venni. Vannak sokkal olcsóbbak és jók.
2010. júl. 31. 15:55
 10/16 anonim válasza:

am nemmindegy h mien a csuka... szokás szerint kimentem deszkázni egyik nap, és valahogy nemjött össze az ollie... mire rájöttem h nem a deszkás csukámba vok!!! mert a másik cipőmnek gumi volt ez eleje és csúszott a lapon :/

szal nem mindegy h mien a cipőd

2010. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!