Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fog lemenni...

Mennyi idő alatt fog lemenni a spárgám napi fél óra nyújtással?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem nyújtani, most tartok ott, hogy elérem ököllel a földet nyújtott lábbal állva. Tapasztalatokra, saját sztorikra is kíváncsi lennék, ami a spárgázást illeti:)

22/L



2020. ápr. 20. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Annak, amit írtál semmi köze a spárgához. Plusz melyik spárga? Haránt, angol, álló? Milyen szinten vagy, ha megpróbálsz belemenni spárgába?

Angol spárgához a béka póz a leghatásosabb, persze más módon is lehet rá nyújtani. Aztán lehet sakkozni, hogy mid merevebb, a csípőd, feneked, belső combod... Haránthoz elől talpon legyél, térd a boka felett, vagy picit mögötte, és kezd el lefelé tolni a csípődet, hátsó láb nyújtva. Ha ez könnyen mevy, hajlítsd be a hátsó lábad, akár a falnak is támaszthatod. A törzsedet ne engedd előre, maradj egyenes, vagy ha a derekadat is nyújtani akarod elkezdhedsz hátra hajolni benne. Ezen kívül ugyanez a kiinduló póz, csak az elől lévő lábadat nyújtod, és itt rá is hajolhatsz. Álló spárgához széles terpesz, vagy még inkább angol spárga, és elkezdesz az egyik lábad felé hajolni, hogy a mellkasod minél inkább felfelé néz.

Alap dolgok: sose nyújts bemelegítés nélkül, és sose nyújtsd durván ugyanazt az izom csoportot 2 nap egymás után.

2020. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindig 20 perc lábedzés után nyújtok, békapózt is szoktam csinálni, meg egy csomó mást, csak valahogy le akartam írni, hogy milyen szinten vagyok és a láb hajélkonyságához ez is hozzájárul
2020. ápr. 22. 16:26
 3/4 anonim válasza:
Szia. Én nekem 2 hét alatt lent lett a jobb spárgám. És már a bal is majdnem lent van. Sose voltam hajlékony, de megfelelő kitartással, sikerült. Egy youtube-os lánytól szedtem a gyakorlatokat, ha érdekel akkor írj és elküldöm. :)
2020. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem max 2 honap. Irjal ha megvan. :)
2020. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!