Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Foci edzéseken mit szoktak...

Foci edzéseken mit szoktak csinálni?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert pénteken megyek mert menni akarok a településem csapatába, és attól félek hogy valamit elfogok cseszni és az olyan kínos ...
2010. júl. 27. 19:46
 1/6 anonim válasza:
sok kört futtok meg kapuralőttök meg ilyenek nemigazán tudom még régen 1szer néztem a bnőimmel 13/L xD
2010. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kapura lövéssel nem lenne gond :D
2010. júl. 27. 19:55
 3/6 anonim válasza:

sztem nem fogsz leégni de amúgy ha vmit el is cseszel nem bizti röhögnek csak a taplók basztatnak a rendesebbek/idősebbek ilyen kor segítenek (nem csak úgy mondom télleg) :D még mindig 1. vok xD

jah és sok szerencsét

2010. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szintű a csapat. Van ahol cask egymás közti játék van.
2010. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megye 1-es felnőtt csapat 2. lett ifi csapat 8.
2010. júl. 27. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
hát minálunk ugy van h elején legalább 20-25 perc futás,mozgáskordinácio(bolyák közötti futás,jogg,páros lábbal ugrás),sok nyujtás. Labdás bemelegítés,ez lehet passz bolyátol bolyáig.Kis kényszeritők,hosszupasz,ívelés vagy lehet lövö edzés(passz visszapassz lövés) utána meg általába játék.3érintő kispályán,2érintős,csak 5ösön belül ér a gól stb.) általába azz ilyen település csapatokba nincsenek annyian h egész pályára tudjanak játszani,mert nem tudnak kiállítanni két csapatot.
2010. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!