Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha futnék napi 2 kilométert...

Ha futnék napi 2 kilométert és egyéb akkor annak milyen hatása lenne (folyt. Lenn)?

Figyelt kérdés
Szoval futnék napi 2 km-et . Arra gondoltam, mi lenne ha ezt mondjuk 2 db egy kilos súlyzóval tenném, vagy az hülyeség? És mondjuk csinálnék felülés hasprés hasonlókat, és mondjuk kondigépen lehúzás, meg 1-2 gyakorlatot még annak lehet valami eredménye 1 hónap alatt? Ja és a sima kézi súlyzózást kihagytam.
2010. júl. 26. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kihagytad volna azt,hogy 1 hónap alatt akarsz bármit is elérni,válaszoltam volna normálisan.
2010. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
lesz eredménye,de egy hét után már többet is fogsz tudni futni,és emeld a távot,mert 2 km kevés:S de fog menni,sok sikert:)
2010. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem úgy kérdezem hogy elsz e eredménye, hanem azt hogy menni? Mert egy hónap múlva suli, csak azért érdekelt volna :) Am tudom hogy nem hipp hopp lehet eredményre számítani, de azért 1 hónap az nem olyan rövid idő.
2010. júl. 27. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:

O is csak egy honapig edzett, es nezd meg mi lett belole

[link]

2010. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!