Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Előfizettem egy tippmixes...

Előfizettem egy tippmixes oldalra ami jónak tűnt, de lassan 1 ét után elég rossz.1 pluszos napom nem volt. A pénzem vissza tudom szerezni valahogy?

Figyelt kérdés
Miután befizettem akkor küldték az ászf-et és abban az volt, hogy nem fizetnek vissza, de fizetés előtt erről nem tájékoztattak. Duplázz velünk néven futnak. Van mód a pénzem visszaszerzésére vagy nincs?
2020. febr. 20. 00:06
 1/6 A kérdező kommentje:
1 hét után*
2020. febr. 20. 00:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogadtál és vesztettél, pontosan miért is járna vissza a pénzed?

Egyébként ha nem értesz a sportfogadáshoz és hülyeségeket raksz, az nem az oldal hibája.

2020. febr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a lottószelvány árát is mindig visszakérem, ha nem nyerek.
2020. febr. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Igazabol kuldtek az ASZF-et sot meg el is olvastad, igy nem nagyon tudsz csinalni semmit, wsetleg ugyved ami annyiba kerult mint amit befizettel
2020. febr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem akkor nem egy fogadóirodáról szól a kérdés hanem egy oldalra ami tippeket ad el pénzért. Bár igazából így se úgy se járna vissza a pénzed. Ha mindenki visszakérhetné a pénzt akkor miből lenne az ő nyereségük? Ők is ugyanúgy szerencsejátékosok, semmi nem garantálja hogy nyerni fognak a tippek. Ha ez biztos lenne akkor a semmiből lehetne pénzt csinálni. Márpedig a fogadás nem ilyen. Lehet hogy jobban értenek az adott sporthoz mint egy átlagember, de ettől még azok akik a fogadóirodáknál dolgoznak, ők még jobban értenek hozzá, és óriási adatbázisok, szoftverek állnak a rendelkezésükre. Részben ezért is van hogy a szerencsejátékosok nagyon kis része tud hosszú távon nyereséges lenni. Az hogy te előfizetsz egy ilyen tippszolgáltatásra, az ugyanúgy szerencsejáték mint ha csak simán tippmixelnél. A különbség az hogy nagyobb a kockázat és valamivel nagyobb talán a várható haszon. Több pénzt kockáztatsz, hiszen pluszban fizetsz még a tippekért is, cserébe azért hogy esetleg a "profi" tippek nagyobb eséllyel nyernek. Semmi nincsen ami garantálja hogy ezzel a módszerrel nagyobb a várható nyereséged.


A szerződési feltételeket meg azelőtt kell elolvasni hogy szerződtél volna. Bár nekem ez evidens hogy nem fognak csak úgy visszafizetni pénzt. Mielőtt befizettél volna azelőtt kellett volna elkérni a feltételeket, és ha nem tetszik akkor otthagyni a dolgot. Tudod, a pénztártól való távozás után nincs reklamáció. A te hülyeséged hogy olyan oldallal szerződtél ami nem felel meg az igényeidnek, tájékozódás nélkül.

2020. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!