Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár napja találtam egy csomót...

Pár napja találtam egy csomót ott a nyaki izmomnál vagy izmomon és nemis fáj. Lehet rosszindulatú daganat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

ezt inkább orvostól kérdezd meg? De amúgy mit sportolsz?

remélem nem azért van az ott mert minden szart be veszel pl gyúrás elött mert azok is képessek más csodákra is. Na szóval mit:?

2010. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ezt bírom h mindenki milyen okosan mondja hogy az edzés előtt bevett "szerek" milyen ártalmasak blablabla....pedig az égvilágon semmit sem tudnak róluk,és az edzésről sem, sajnos ilyen a mai ember!Kérdező valószínű egy zsírcsomó lehet, de az orvos elmondja neked pontosan mi az!
2010. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sportolok de nemszedek semmit szóval ez kizárva, remélem csak valami kis zsírcsomó még a jóindulatú cisztának is örülnék... 2hetet adok, hogy elmúljon, ha nem múlik el megyek dokihoz.
2010. júl. 23. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen.nyirok csomonak hivják.Nem olyan vészes a dolog...semmi komoly
2010. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lehet h csak egy kis valami mert nemis növekszik meg talán borsóméretű se...szval remélem elmúlik de ha nem akkor se baj ha nem daganat.
2010. júl. 27. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg nagyon kicsi akkor talán nincs baj! Nekem a combomon van egy talán bors szem nagyságú! Régen meg voltam ijedve hogy mi lehet az de azóta is meg van szóval lehet hogy anyajegy vagy nem tudom bőr alatt lehet e olyan! Ha esetleg nőne fordulj orvoshoz nehogy probléma legyen!
2010. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!