Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Várható eredmény Jumbo tömegnö...

Várható eredmény Jumbo tömegnövelőtől, vagy inkább a volumass 35 a biztosabb?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, 187cm magas és 65 kg. Tömeget szeretnék növelni egy számomra megfizethető tömegnövelő segítségével.

A volumass 35-öt próbáltam már, be is vált, de sajnos nem tudom finanszírozni. De látam ezt a Jumbo tömegnövelőt és olvasgattam is róla itt - ott. (Így kívülről jónak tűnik). Írják, hogy zsírosodni lehet tőle, de ez számomra nem lenne probléma.


Na most itt is olvastam a GyIK oldalán a kérdéseket, de konkrét válaszokat nem láttam, így ellnézést ezért a sokadik "Jumbós" kérdését .D


Csak arra lennék kíváncsi, hogy érdemes -e Jumbót venni, hozza -e kilókat úgy mint a volumass 35, vagy mondjak le róla?


2010. júl. 22. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is a tömeget a kaja növeli nem a kiegészítő.Ha szarul kajálsz értelmetlen a kiegészítő



Még többet is hoz mint a volu csak nem olyan minőségit.Hoz zsírt is izmot is.De ha anyagilag nem bírod a volut akkor inkább vegyél fehérjét dextróz bele és ott 1 olcsó tömegnövelő.

2010. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 clint ***** válasza:

a jumbóval csak támogatod a scitecet anyagilag:D

Maradj a volumassnál.

Még jobb a professional változat. De csak ha a scitecnél akarsz maradni.

A jumbo semmivel sem jobb mint más tömegnövelő, csak agyon van reklámozva, reggeli mondjuk kitünő, de otthon is meg tudod oldani ezeket az összetevőket olcsóbban.

Edzés után gyors tápanyagra van szükséged, cukorra és fehérjére. A volumassba megvan.

A jumbo zabpehely része (ami a nagy része, nagyon) edzés után alkalmatlan a töltésre, mert élelmi rost van benne, és lelassítja a tápanyagok felszívódását.

Jó tápanyag a zab, de nem edzés után!!!

2010. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!