Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Volt már rá példa, hogy...

Volt már rá példa, hogy megbámultak, kiröhögtek a konditeremben?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?
2020. jan. 19. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Mert vékony voltam és először voltam kondiban. Fingom nem volt róla hogy mit csinálok. Odajött 2 tagbaszakadt "ki ha én nem" típusú emberke és elkezdtek alazni. Ennek ellenére folyamatosan visszajárnak, megismerkedtem jofejekkel akik segítettek. 2 év edzés után jobban néztem ki mint ők 8-9 évvel maguk mögött. Elkezdtek ezért is cseszegetni hogy biztos kokszolok meg a barátnőmet ők dugják mert én nem tudom...stb. na aznap megvártam őket kint. Azóta nem láttam őket.
2020. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
*visszajartam
2020. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

6 évet jártam kondiba heti 3x. Sosem láttam ilyet. Sőt! Aki olyan, hogy túlsúllyal megy be, vagy extra vékony, azoknak az erőfeszítései mindig is motiváló volt és becsülendő.

Mondjuk én emberek közé jártam ...

2020. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan már volt, hogy megbámultak, de az inkább elismerés volt

20F

2020. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt
2020. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
soha nem tapasztaltam ilyet, se velem se mással. Elég privitív lyuk lehet ahol ez van.
2020. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!