Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Letudtok írni nekem egy...

Letudtok írni nekem egy szálkásító edzéstervet?

Figyelt kérdés
16 éves srácvagyok és atlétikázok meg kosárlabdázok magaságom 180 cm súlyom 90kg kb 10 kilotól kellene megszabadulnom az edzőim szerint
2010. júl. 21. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
olyan hogy szálkásító edzésterv nincs
2010. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom rosszul kérdeztem bocs csak hogy kezdjek diétázni meg minden
2010. júl. 21. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű.Diétázni úgy kell hogy diétázol.

Nem zabálsz össze minden szart+amit eddig sportoltál

Kb ez a diéta

2010. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okés köszi szépen
2010. júl. 21. 16:35
 5/8 anonim válasza:
egy kis ácsmunkával elkerülhetetlen egy két szálka.
2010. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:

az eddigi kajából fokozatosan kezded a szénhidrátokat lecsökkenteni, és a helyükre fehérjét bevinni, egész addig amíg minimális kb 1 gramm szénhidrátot fogyasztasz testsúlyonként és 3 vagy annál több grammot fehérjéből.

Ne hirtelen vond meg, mert akkor izmot vesztesz, a zsír meg makacsabb lesz.

2010. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi és valahonnan lelehet tölteni ilyen étrendet?
2010. júl. 21. 18:38
 8/8 anonim válasza:

Figyelj en is itthon gyurok mar lassan fel eve es mar baromira van latszata.Lenyomsz napi 100 fekvotamaszt, 50-70 felulest, ha van sulyzod azzal is csinalhatsz(en pl. sulyzo nelkul gyurok amiota elkezdtem, minden csak termeszetesen semmifele eronovelo szteroidok meg ilyen baromsagok).Van meg egy gyakorlat amit hasznalok bar nehez igy elmagyarazni.

1.Szal leulsz az agy szelehez a padlora.

2.A kezeidet hatrateszed az agy szelere

3.A labaidat kinyujtod egyenesen

4.Es karoddal nyomod magad le fel

Ez a gyakorlat a honalj allatti hatizom reszre van es csodakra kepes elhiheted.Nekem nagyon bevalt.Nem tom mennyire volt ertheto de jobban nem tom elmagyarazni, igaz, hogy eleg paraszt gyakorlat de hasznal, nem is kicsit!


Azt hozzateszem, hogy 16 vagyok, szal sztem neked is be fog valni!


Meg figyelj oda a legzesre.Ne szoritsd magadba a levegot mikozben erolkodsz mert azzal csak a szived olod meg.Fekvotamaszkor akkor vegyel levegot amikor kinyomod magad es mikor visszaengede magad akkor fujd ki.Tehat fel levego be, le levego ki!Amugy a fekvotamasz jo mert erositi a mellizmot, a hatizmot es a karizmot is!Sok sikert!

2010. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!