Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes megműteni az X lábamat?

Érdemes megműteni az X lábamat?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,sajnos x lábbal rendelkezem. Nagyon megvisel lelkileg és meg szeretném műteni, és itt jön a 2. kérdés hogy mit igényel egy ilyen műtét? gondolok itt arra hogy milyen árba van? vagy ingyenes? illetve mennyire kockázatos? Te/Ti mit gondoltok róla?
2019. szept. 29. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem rontja fizikailag az életminőségedet, akkor nem hiszem, hogy támogatja a TB. Szóval borsos árra kell készülni és tuti fájdalmas is egy ilyen műtét, meg hegek maradhatnak stb. Én biztos nem vállalnám be, ha amúgy tudok rendesen járni, csak nem tetszik, amit a tükörben látok. Inkább pszichológushoz mennék, hogy megtanuljam elfogadni magam. Hidd el, hogy az emberek többségének messze nincs tökéletes teste.
2019. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kiegyenesítést hogy gondolod? Ugyanis ilyen nem lehetséges!
2019. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy fiú vagy?
2019. szept. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiú
2019. szept. 30. 09:15
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Szívesen leírnám, hogy lehet kiegyenesíteni, de úgy tűnik kicenzúrázzák.
2019. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen még fiatal vagy, ráadásul a fiúknak könnyebben épülnek-erődödnek az izmaik, ha elkezdesz sportolni valamit, amit szívesen végzel rendszeresen, nagyobb lesz az önbizalmad, és ha kicsit az izmok rendeződnek (csak egy egészséges, enyhén izmos szintig), akkor már minden oké szerintem. Ha egészséges vagy, örülj nagyon neki, ne valami szépségideálhoz mérd magad.
2019. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pasinál pláne nem gond az X-láb, a nők szoktak aggódni miatta, hogy szoknyában nem lesznek szépek majd. De gondolom, te nem akarsz szoknyát hordani :D
2019. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2019. szept. 30. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!