Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi egy 40 perces vagy két...

Napi egy 40 perces vagy két 20 perces edzés között van különbség hatékonyság szempontjából?

Figyelt kérdés
Elég alap kérdésnek tűnik, természetesen utána is néztem, de sem itt sem az interneten nem találtam konkrétan erre vonatkozó cikkeket, úgyhogy azokat is szívesen fogadok. (Mindenhol annyi van, hogy kétszer egy óra már túledzés, de én egy edzést bontanek ketté, nem két teljes edzés lenne.)
2019. aug. 28. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1x40 perc többet ér..kell idő a testednek is, mire eléri az üzemi hőmérsékletet, 20 perces edzés erre nem elég.
2019. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%
Sztem 4x 10
2019. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi #2

Amúgy 8*5 ről mi a véleményed #3 lol

2019. aug. 28. 01:38
 4/5 anonim válasza:
60%

Az sem rosz

👌

2019. aug. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én módszerem a 40x1 perc..az annyira elég, hogy naponta 40x felveszem a sulyzót, és elgondolkodok, hogy "már megint mit bohóckodok?", leteszem és megyek kajálni. Amúgy jelentettem hogy a kérdésed rossz kategóriában van, majd átteszik sportba ahol tudnak jobb válaszokat adni. (2#)
2019. aug. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!