Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Internetes zaklatásért mi a...

Internetes zaklatásért mi a legnagyobb bűntetés?

Figyelt kérdés

Egy Videó Infó 1 videó alatt láttam egy verbálisan bántalmazó kommentett.


Amit tudni kell a csatornáról: Elek Zoli bá csinál videókat, szívvel lélekkel, a kis öreg senkit se bántott meg soha.


2019. jún. 4. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Legnagyobb büntetés a legnagyobb bűnre (tehát itt internetes zaklatás esetében) róható ki. Az, hogy Elek Zoli bácsi, akiről azt sem tudom, hogy ki a fene, videójáhozvalaki ír egy beszólást, máris zaklatásnak és bűncselekménynek minősíted, háááát. Tegyél feljelentést, és megtudod.


Tudod, milyen esetek vannak, amik ennél is nagyobbak?! Amikor FOLYAMATOSAN NAGY NYILVÁNOSSÁG, KÖZÖSSÉGE ELŐTT zaklatnak durván egy gyermekkorút. Netán meztelen képeket videót tesznek fel róla, fenyegetik, és mondjuk öngyilkosságba kergetik.

2019. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tegyél feljelentést, hogy Supraboy98657 leanyázta Elek Zoli bácsit. 😄
2019. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te sem gondolod komolyan hogy ilyen baromsággal fognak foglalkozni amikor olyan létszámhiányuk van hogy a nyomozókat visszahívják járőrözni?
2019. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmisemmi32, nem tudom, miért kérdezed privátban tőlem, hogy csaj vagyok-e, egyáltalán nincs jelentősége.
2019. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki nyilvánosan csinál dolgokat, az vállalja azt is, hogy valakitől negatív, sértő kommenteket kap. Aki nem bírja a kritikát, az maradjon névtelen. Szerintem!

Amúgy meg nem feltétlenül bűncselekménytől függ, hogy ki milyen büntetést kap. Én pl. egy piti zaklatásért kapnék egy próbára bocsátást, vagyis még csak nem is kapnék büntetést, csak egy intézkedést, ellenben egy olyan személy, aki többszörösen büntetett előéletű, nos, ugyanazért ő nem úszná meg ennyivel.

De egy ilyennel nem kéne terhelni a hatóságokat. Ettől sokkal-sokkal fontosabb dolgokkal kéne foglalkozniuk, nem ilyenekkel.

2019. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, a kérdésed helyesírása maga a büntetés. (kommentett)
2019. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik ez a Zoli bának, ha kommentelnek. akkor szépen letiltja a kommentelési lehetőséget, és jónapot!
2019. jún. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!