Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Németországban én is felvehete...

Németországban én is felvehetem a menekült segélyt?

Figyelt kérdés
Odamennék, én sem háborús országból érkeztem, ahogy a "menekültek" sem, hiszen már áthaladtak egy csomó országon. Munkát is szívesen vállalnék, a nyelvet is beszélem, jobban is járnának velem mint egy afrikaival vagy arabbal. Szerintem én is megérdemelném a havi többszáz euró segélyt, lakhatási támogatást, stb. Lehet ilyet igényelni nekem is ilyet? Szívesen élnék Németországban.

2018. dec. 5. 09:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Beképzeltségben nincs hiány. Ismeretben van. Hiszen itt kérdezősködsz.

De tudod mit? Próbáld ki! Meg fogod tapasztalni.

2018. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha c vagy simán... Amúgy nem.
2018. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Csinálj precedenst! De most komolyan! Kérjél menekültjogot, mint MAGYAR! B'sszál ki Orbánnal! Ha megkapod, szinte a "3. világháborút" fogod vele kirobbantani!
2018. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam megmondom hogy itt diktatúra van, és ha megint kétharmad lesz, attól tartok, hogy börtönbe fog záratni Orbán. Ha kérdik miből gondolom hogy diktatúra van, megmondom amit ilyenkor szokás, hogy abból, hogy nem látszik, mert ez ilyen rejtett diktatúra, de az van, és engem üldöznek a hazámban, mert másként gondolkodom. A CEU-t is elüldözték, én miért érezném magam biztonságban? Szerintem kötelesek lennének befogadni, biztosítani nekem lakást, oktatást, segélyt.
2018. dec. 5. 09:19
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
EZ AZ! EZ AZ! EZ AZ! Hajrá, és nagyon sok szerencsét! Ha beadod a kérelmet, ne felejtsd el a sajtót is bevonni!!!!! Már a beadása is nemzetközi balhét fog kiváltani!!!!!
2018. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem. Ezzel sok roma próbálkozott már, de nem. El fogják magyarázni, hogy EU-s országban nincs háború, se faji alapú üldözés, így haza kell menned, ha nem akarsz dolgozni.
2018. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#5, #6-nak:


meghatározott társadalmi csoporthoz való tartozása, avagy POLITIKAI MEGGYŐZŐDÉSE miatti üldözéstől való megalapozott félelme miatt

2018. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7 vagyok.

A Genfi egyezményt idéztem.

2018. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ki fognak baxni mint a macskát szarni.
2018. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem kapsz. Mondhatsz te bármit, Magyarországról csak az Iszlám Állam és társai fogadtak el menekült státuszi beadási kérelmet. Európai állampolgárok nem nagyon adhatnak be, mivel Európa biztonságosnak van nyílvánítva. Legfeljebb Ukrajnából kapnál, ha ott élnél.

Mielőtt jönnél: nem, nem azért kapnak menekült státuszt, mert átjöttek fél Európán, hanem azt mondták Szíria olyan területéről jöttek (kihangsúlyozom megint olyan területéről, nem elég, hogy annyit benyög Szíriából jött, nem konkrét háborús övezetből jött, akkor instant elutasítják) ahonnan be lehet adni.

Meg legyél jobban tisztában a dolgokkal. Ugyanolyan elbánást kérnél, mint a menekültek, akkor már neked kötelezően dolgozni kellene járnod, lakhatási támogatást se kapnál, se segélyt már.

Legközelebb trollkodni akarsz, akkor nézz utána jobban a dolgoknak, mert így csak felsülés lesz belőle.

2018. dec. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!