Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Polgári per, hogyan érhetném...

Polgári per, hogyan érhetném el, hogy az én lakóhelyemhez közel tárgyalják és ne kelljen utazgatnom vidékre?

Figyelt kérdés
Rokontartásról lenne szó és nem szívesen dobnék ki súlyos ezreket vonatozásra.
2018. dec. 3. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha annak akit perelsz mashol van a bejelentett lakhelye akkor lehetseges ,hogy oda kell jarkalnod,ezzel nem tudsz mit tenni.

Azthiszem az utazasi koltseget utolag kifizetik

2018. dec. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Engem perelnek, de mivel a felperes nem tudta a lakcímemet, a helyi bíróság viszont megtalált. Ilyen esetben nekem kell majd vidékre lejárkálnom? A pénz az egyik fele, de ahogy néztem csak oda 3 óra a vonatozás, az időmet viszont nem téríti vissza senki..:(
2018. dec. 4. 08:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt sajnos nem teritik.

Azt megprobalhatod ,hogy megmondod ,hogy nemtudod megoldani, mert fix dolgod van,de kitudja mennyire fogja erdekelni oket. Ilyenkor ugye keresned kell valami elfoglaltsagot ,amit bizonyitani tudsz. Ha te nyered a pert akkor TALAN utolag kerhetsz valamifele karteritest ,de ennek utana kellene nezni,nem vagyok benne biztos.


Ha jolgondolom az ,ha hozzad kozel lennenek a targyalasok a masik felnek nem lenne jo. ALTALANOSSAGBAN annak van igaza ,aki perel ,tehat ilyen szempontbol sem lenne jo,ha o utazgatna

2018. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!