Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnád azt, hogy 2011-től...

Támogatnád azt, hogy 2011-től a csp-t megszüntetnék?

Figyelt kérdés
helyette 2 gyerekig járna ingyenétkeztetés.
2010. jún. 26. 10:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
26%

43

Örülünk a coming out-nak, remélhetőleg, most hogy beismerted hogy melyik nemhez vonzódsz, kevésbé leszel ideges, és szorongó, így a hozzászólásaid szintje is javul. Én hetero vagyok, szóval nem lennék benne ilyesmiben, de biztos találsz valakit. Tudom hogy fölösleges, de megkérnélek, ( nem csak téged, hanem a teljes széljobber kommandót) mielőtt írtok valamit, szedjétek össze műveltségetek minden picike darabkáját, és gondoljátok végig az intézkedések a gazdaságra gyakorolt hatását. Menni fog, idővel.

2010. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
38%

ma 11:23


Te pedig néha átgondolhatnád a csodálatos, globalista gazdasági gondolataid nemzetre gyakorolt hatását.

2010. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

AZ ELKÖTTETŐSNEK: Jobb lett volna, ha a születésed előtt apádat kötik el...


Nem az a megoldás, hoyg a CSP-t elvezsik. Normális fizetés kell és én azt szabályoznám, hogyha vmár valaki nyomorog de még mindig akar a második gyerek utáne gy tucatot-persze segélyből "nevelni"-na az már ne kapjon semmit.

2010. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
kimaradt: a születésed elött 9 hónappal
2010. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Marhaság! Két gyerekem van, egyik sem evett sem az oviban, sem a suliban. Vannak még olyan családok, ahol az anyuka főz. Az oviban egyhangú volt az étrend, baromi kis adagokkal, hogy a személyzet jól lakjon. (nem vicc, az ovónő 3-4 szelet zalait rakott egy fél szelet kenyérre, a gyerekek fél szeletet kaptak a felvágottból ugyanakkora kenyérre, a hús szeleteket kettőbe vágva tálalták fel)

Az iskolákban meg mindig vannak olyan gyereket, akik fikázzák az ételt, ezzel elveszik annak az étvágyát is, aki esetleg megenné. Előttem is írták, hogy nem csak eszik az a gyerek, akkor miről beszélünk?

2010. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

61

Oké, szóval szerinted, ha mondjuk bezárnánk a tescot, ( tegyük fel, na) akkor mi lenne? Gondolom, úgy véled, nyílna helyette hatvan kisbolt, mert kb ennyi kellene, hogy mindent megkapj, amit korábban a tescoban beszerezhettél. Most tekintsünk el attól, hogy a hatvan kisbolt megtermelt értékarányosan összesen több emberrel működne, mint a tesco, így a kisvállalkozó tulajok hasznának jelentős részét elvinnék a járulékok, arról nem is beszélve, hogy az emberek egy idő után azt a 2-3 boltot részesítik majd előnyben, amelyik valamilyen módon a többi fölé fog kerekedni, így a többi 58-57 majd szépen bezár, a termékek darabszáma meg visszaesik majd, és lehet kuncsorogni a méltóságos boltvezető úrnál, hogy kegyeskedjen pick szalámit tartani.

Gondolom, az az égbekiáltó hülyeség, hogy kommunizáljuk a multikat, meg sem fordult a fejedben, vagy hogy a bevételt meghaladó pénz és energiaráfordítással létrehozzunk egy "magyar multit".

Akinek ebből az jön le, hogy a kisboltok ellen vagyok, az olvassa el még egyszer a hozzászólást. Nem, nem vagyok ellenük, de kellenek nagy bevásárlóközpontok is.

2010. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
elolvastam, de ara nem adtál választ, hogy hogyan veszed rá a cigányt a munkára.
2010. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem. Mi pl. semmire nem mennénk az ingyenétkezéssel, mert itthon eszek, viszont jövő évtől a családi pótlékból fizetjük a tandíjamat (középiskola, mielőtt beszólnátok). Ha nem lenne, vagy a tandíjat, vagy a kaját, vagy a számlákat nem tudnánk fizetni. Inkább azt kéne kiszűrni, hogy azok ne kapjanak, akik csak ezért szülik sorban a gyerekeket.
2010. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
41%
Az alanyi jogút mindenképpen. A sok gazdag, milliomos disznó is megkapja, megy zsebpénznek a fattyaknak, akik abból drogoznak meg kocsmáznak. Mondanom sem kell, mikortól lett alanyi jogú (1999, óbán-tógyán pógár' kómány; gazdagokat még gazdagabbá).
2010. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!