Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a facebooknak küldök...

Ha a facebooknak küldök jelentést egy engem ért nyilvános megalázásról (gyűlöletbeszéd) mennyi idővel törli a szöveget?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy bajban vagyok.Kérlek segítsetek.Csúnyán megaláztak a magánéletem kiteregette egy nő,becsületsértést követett el.Feltudom rendőrségen jelenteni?Az írás nyilvános.:( Hozzátenném hogy én nem reagáltam rá,akkor is segítenek a rendőrségen?
2018. nov. 11. 22:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van benne szitok szó akkor azzal már érek valamit?
2018. nov. 11. 22:31
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Csak az igazsággal lehet megalázni másokat.
2018. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgálják, és kb 5-10 nap alatt leszedik. Már a Facebook.
2018. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 Tehát ha hazugságot terjesztenek rólad, azzal nem aláznak meg? Dehogynem!
2018. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg kell állítani persze, de az önbecsülésem és a barátaim nem csökkennek.
2018. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt igazság a hazugsággal volt keverve,és egyébként Lucifer azt sem tudod mi a szöveg,nem ismersz, milyen jogon vagdalózol hogy csak igazat írhattak rólam.Talán nem kéne senkiről se ilyen meggondolatlanul gondolkodnod,de te tudod elvégre téged már látom az ördög a hatalmába kerített te sátán imádó.Lucifer meg 666???Ez mind az ördög jele,létezik ám pokol,könnyen oda kerülhetsz és ez nagyobb baj mint amit ide írtál.Mert örökké szenvedni fogsz,ha nem változol azzal együtt aki engem ócsárolt.Tudom hogy nem ez volt a téma de nem bírtam megállni hogy ne világosítsalak fel.
2018. nov. 11. 23:53
 7/11 A kérdező kommentje:
Aki meg írt hogy mikor törlik ki annak meg köszönöm az információt.Remélem úgy lesz mert a facebook szerintem nem hagyja hogy ilyen ocsmány szennyszövegek piszkolják az oldalt.
2018. nov. 12. 00:01
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Szólásszabadság van.

Tudod, szabad véleménynyilvánítás, meg ilyenek...

A rendőrségnek fontos dolgai is akadnak, szerinted mennyire érdekli őket a te nevetséges kis drámád?


Lucifert osztod, te szentfazék, miközben képtelen vagy úgy élni, hogy ne szerezz ellenségeket.

Ha valaki ennyire utál, akkor te sem lehetsz olyan áldott jó lélek. Valamivel kiváltottad a tettét.

2018. nov. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na álljon meg a menet én csak jóindulatból írtam ezt mert olvastam hogy az ördöggel szövetkezni bűn.Különben is MINDEN embernek vannak ellenségei az életbe mert nem mindenki kedvelhet mindenkit és megmondanád hogyan tehettem bármit is ellene ,hogyha nem is tudtam eddig erről a személyről,és soha nem is beszéltem vagy találkoztam vele.Tehát nem az én oldalamra írt hanem másvalakiére és csak tudd a becsületsértés létezik mint bűncselekmény nyílt bizonyíték van rá.Ha téged szennyeznek akkor az is "nevetséges dráma" nem,inkább tanulnál együttérzést az emberek iránt és ne csak ilyen rosszindulatú szövegeket írkálnál mert Lucifernek csak a valóságot írtam.Hozzátenném hogy csak az gúnyol valakit szentfazéknak akit zavar a másik kereszténysége és jóra való törekvése.
2018. nov. 12. 00:31
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Úgy kezdted a mondatot, hogy nagyon nagy bajban vagy. Erre válaszoltam, hogy te nem lehetnél igazából nagy bajban és nem kell mindent úgy a szívedre venni.

Jaj, ha már szívről beszélünk: #8 <3 😄

2018. nov. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!