Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ebből lehet...

Szerintetek ebből lehet komolyabb ügy?

Figyelt kérdés

Tehát egy cégtől rendeltem valamit, nem voltam megelégedve mert félreinformáltak, visszaküldtem, nagyon nagyon nehezen visszafizették az árát, de persze mindkét postaköltséget buktam.


Írtam egy értékelést, 1csillagost, teljesen leírva mi történt. Válaszoltak rá, de a lényege annyi volt hogy én voltam a hülye, amúgy elég mogorván. (Nem, ha elmondanak valamit telefonban, és mégsem úgy van, akkor szerintem nem én vagyok a hülye mert hiszek nekik és nem informálódtam a gyártónál aminek nincs is magyar száma :D )


Erre annyira mérges lettem hogy mivel van 2 másik accountom azzal is hagytam 1-1 1*-os feedback-et, itt szöveg nélkül.


Erre ma reggel látom hogy írtak egy emailt-t hogy tudják hogy én voltam a másik kettő, és ha nem szedem le mind a hármat (tehát az elsőt is, ahova válaszoltak, és nem elég a másik kettő, ezt kikötötték) akkor feljelentenek.


Szerintetek ebből lehet komolyabb dolog, ha képesek lennének feljelenteni?


2018. okt. 30. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%
Kifejtem. Konkrétan találkoztam hasonló esettel. Akkor bement a "sértett" a rendőrségre hogy feljelentést tegyen. Azt a választ kapta hogy indítson polgári pert.
2018. okt. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!