Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi erre a törvény? Mit kell...

Mi erre a törvény? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

EUs tagállamba mentem férjhez nem EUs tagállamból (Ukrajna).


Megtudná valaki mondani kérem, hogy milyen dokumentumokra van szükség ahhoz, hogy ne legyen gond az itt tartózkodásommal? Hisz ugyebár mostantól csak látogató megyek a családomhoz, viszont ha nem mutatok fel valamit, nem engednek vissza, hiszen túl lépem a kint tartózkodási limitet.


Mi ilyenkor a teendő?


(U.i.: Felhívtam az itteni konzulátust, de nem tudtak választ adni.)


2018. okt. 29. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

melyik országba mentél férjhez?

amúgy kizártnak tartom, hogy a konzulátuson erre ne tudnának választ adni. nem egy kifejezetten ritka vagy speciális jelenség

2018. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol éltek? Kizárt, hogy az ukrán konzulátus ne tudja megmondani, nyilván csak valaki rossz emberrel beszéltél, aki megszerezte valahogy a "munkáját". Egyik barátom felesége ukrajnai magyar, még sose volt ilyen problémájuk.
2018. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az ukrajnai hollandot hívtuk fel. Ő nem tudott tájékoztatást adni. Az mondta ezzel az emigráció foglalkozik, keressek rá a neten...


Németországban élünk egyébként.

2018. okt. 30. 08:42
 4/4 A kérdező kommentje:

*Hollandiában, bocsi

Csak egy ideig Németországban éltünk, ezért tévedtem meg. 2 hete jöttünk Hollandiába.

2018. okt. 30. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!