Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A nyugdíjalapba beleszámít az...

A nyugdíjalapba beleszámít az az idő, amikor iskolás korunkban évente két hétig szüretelni járt az egész suli?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 22:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kedves Takács, tíz éve rokkant vagyok, és ha a legközelebbi felülvizsgálaton munkaképesnek nyilvánítanak, mint annyi sorstársamat, akkor sem leszek képes dolgozni.
2018. okt. 31. 23:24
 12/15 anonim ***** válasza:

Ismét leírom, nem vagyok gondolatolvasó!

nem tudom miért kéred ilyen hangon számon rajtam, hogy olyasmit nem tudok, amit TE nem írtál le. Kérdést tettél fel én válaszoltam. Ha nem érdekel akkor ennyi.

2018. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Milyen hangon? Csak leírtam a tényállást válaszolván a tanácsaidra, amelyek mellesleg nem a kérdésemre válaszoltak. És még kedvesnek is neveztelek. :)
2018. nov. 1. 23:14
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy az iskolai szüretelés nem számít be. Az építő tábor, ahol egyénileg kaptuk a pénzt az igen. Ha nincs jogutódja a TSZ-nek, akkor két tanuval kell igazolni.
2018. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hú, tényleg, az eszembe se jutott! A szüretelés se jutott volna eszembe, ha nem mondja egy ismerősöm, hogy neki ráírták a papírra. Mindegy, már visszaírtam, hogy elfogadom, nem vacakolok vele.
2018. nov. 11. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!