Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » És ha én inkább azt választom,...

És ha én inkább azt választom, hogy nem regisztráltatom az illegálisan fúrt kutamat, hanem inkább megszüntetem?

Figyelt kérdés

Betemetik vagy betömik nekem mindegy.10 évvel ezelőtt 43 ezer forintba került ez a fúrt kút,ami 19 méteres.Igazából nem is használom,meg rossz helyen is van.10év alatt már viszajött a 43 ezer forint ára.

Szerintetek mit tegyek?

Eltitkolni nem tudom és nem is szeretném mert van két hülye szomszédom aki biztos felnyomna csakhogy keresztbe tegyen.


2018. okt. 20. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem ezekről a kutakról szól a törvény.

A 80 m-nél mélyebb, nagyüzemi mezőgazdasági célra használt kutakra.

2018. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%

Előbb regisztráltatják,utána megadózzák.

Jó biznisz

2018. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam minden fúrt kútra vonatkozik...
2018. okt. 20. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

#3

Van ennél újabb törvény?

[link]

[link]

2018. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4: Ez nem emelkedett törvényi erőre, a köztársasági elnök visszadobta. Jelenleg minden kútra vonatkozik az engedélyeztetés, illetve szakszerű megszüntetés.
2018. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy újabb burkolt adó lesz.

Most regisztráltatja a fideszes kormány a kutakat és ha ez meglesz utána megadóztatja ezeket a kutakat.

Ez egy újabb pénzszivattyú a sunyi orbántól, Egyik kezével ad egy kicsit a másikkal meg elvesz de nem keveset.

2018. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!