Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem akarják kiadni a...

Romananderson kérdése:

Miért nem akarják kiadni a TAJ kártyát?

Figyelt kérdés
Kárpátalján születtem, de honosítva vagyok, van magyar lakcimem, van a NAVtol adófizetö jelem, de a csaj a kormányablaknál be sem vette tölem a kérelmet, azt mondta hogy elöbb Ukrajnán ki kell jellenkezzek, azt sem tudom hogy honnan, mit kell most ilyenkor csinálni?

2018. okt. 3. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán az ukrán követségen többet tudnak, mint itt...
2018. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mi a köze az ukrán nagykövetséghez egy magyar állampolgárhoz?
2018. okt. 3. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért került szóba Ukrajna a kérdésben? Ha a felét mondod el a történetnek, mire számítasz?
2018. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Mért nem húzol vissza Ukrajnába? Ott csak száz százalékos válaszokat kapsz.
2018. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kárpátaljai barátom, gondolom te is megtapasztaltad már, hogy a magyarországi magyaroknál irigyebb, gyűlölködőbb és egymást utáló nép nem él az egész Földön.

Még a szerbek is kevésbé utálnak minket vajdasági magyarokat, mint ezek itt.


Mellesleg meg válaszolva a kérdésedre:

A TAJ számot csak abban az esetben adják ki ha van hallgatói jogviszonyod vagy papírod arról, hogy bejelentett munkahelyed van. Illetve ha a magyarországi lakcímed legalább 9 hónapja van.

2018. okt. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 magyar állampolgár, járj neki a taj szám, ha van bejelentett magyar lakcíme, akkor még járulékfizetési kötelezettsége is van


Kérdező, menj vissza, ha nem kapsz kártyát, kérd, hogy mutassa meg a jogszabályt, ami alapján nem adja ki ill kérd a felettesét!

2018. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!