Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Dűlőút lezárása?

Dűlőút lezárása?

Figyelt kérdés
elkezdtem struccal foglalkozni a telkünk határába mióta az eszemet tudom egy dűlő vezet végig.Ennek a dűlő útnak több bejárat/kijárata van.Mielőtt nem fogtam bele ebbe azelőtt szinte senki nem használta esetleg tavasz/ősszel nappal 1-2 zetor ment el.a telkünk végébe lévő 10+ hektárral rendelkező tulajjal nincs gondunk az szol előtte mikor jön de mióta az állatok kint vannak minden zetoros és egyéb gépek ott járkálnak (röviditennek) illetve sok esetbe szándékosan felbögettik a gépeket...4 eset volt az elmúlt 2 hétbe hogy esti órákban 10 után ment el nagy gép száguldozva amiatt el is pusztult az egyik állat mert összetörte annyira magát az ijedtségtől.A kérdésem az lenne mit tehetnék? arra gondoltam hogy a telkünk végén a 2 sarkába lezárnám az utat sötétedéskor ,vagy szerintetek?
2018. szept. 15. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Csak úgy nem zárhatod el egy darabját egy útnak.

Építs zajvédő falat arra a szakaszra a telked határán.

2018. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
zajvédőfal nem megoldás egy több tonás gép úton való pattogzássa ellen ami 80 al megy holott földje/telke sincs ott.plusz ha elmegy ott este 12 kor mondjuk mikor az állatok alszanak 2 szer üresen és turáztasa a gépet is.Nehezen hiszem hogy ilyen fajta zajvédő fal létezik....
2018. szept. 15. 20:05
 3/8 A kérdező kommentje:
a telkünk másik végétől 100 méterre van még egy bejáratta ennek a dülö útnak ahol tudnának közlekedni este azaz ez szándékos károkozás már eleve!!!!arról nem is beszélek mikor 3 napja jogositvány nélküli tinédzserek nagy motoral 5 ször mentek el és ordibáltak...
2018. szept. 15. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Létezik még Zetor? Az ugye cseh?
2018. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezekbe a randalírozásba 3 gép van két mtz80 nagy-fülkés és egy mtz 82 ebből 2 gép egy tulajé.de ez igazából lényegtelen...egyik tulajnak jeleztem hogy este jó lenne ha nem ott járna be...ugyanannyi méter..válasza annyi volt ő nem mondta hogy ilyen igényes jószágot vegyek...
2018. szept. 15. 20:12
 6/8 A kérdező kommentje:
plusz a legnagyobb vicc pont akinek a legnagyobb területű földje van azon a dűlőúton ami épp a telkünk végébe van jelez előtte 20-30 percel hogy jön a gép nappal hogy legyünk ott meg ne ijedjenek illetve munka végeztével fel is keres telefonon hogy nem e volt baj...igaz nem helybeli ;) de elég baj hogy pont az ilyen becsüli meg más értékét mint egy helybeli ;)
2018. szept. 15. 20:16
 7/8 A kérdező kommentje:
traktort amit úgy hívok gyerek korom óta hogy zetor szerintem nem lesz még attól világvége...mikor a gyerek azt mondja az oviba hogy apukám zetoros abba is így kötnek bele?
2018. szept. 15. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Zárd le!
2018. szept. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!