Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Volt már valaki aki kezébe...

Volt már valaki aki kezébe vette az igazság szolgáltatást?

Figyelt kérdés

Nem tudtok olyan eseteket embereket akik úgy gondolták, hogy a kezük ügyébe veszik az igazság szolgáltatást és önkényes törvénytelenül az igazság nevében oltottak ki életeket az utcákon persze bűnözőket?


És ha igen mi lett velük? Meghaltak? Megölték őket vagy a rendőrség elkapta őket?


(Nem szavakkal harcoló emberekre gondolok, hanem fegyveres emberekre)


Előre is köszönöm a valaszokat!


2018. aug. 18. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

MO-n? Csak a tolvajkergetők, de ők nem öltek, nem vertek meg senkit, most mégis szívják...


Külföldön hallottam hogy volt egy ember aki megkattant és bűnözőket ölt, de elkapták és sitten van. Discovery-n volt egy Világ legkeményebb börtönei adásban, nem emlékszem már rá melyik ország sajnos, talán Columbia vagy Mexico.

2018. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Tolvajkergetők. Persze ők nem öltek bűnözőket, csak a rendőrség kezére kerítették őket, akik aztán 2 nap múlva szabadon engedték őket, hogy tovább folytathassák, amihez olyan jól értenek...
2018. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Onbiraskodasnak hivjak, es a torveny bunteti.
2018. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen tisztában vagyok vele, hogy a törvény bünteti és a kérdés arról szólt, hogy volt e ilyen esett.


#1 válaszolónak köszönöm a választ és amúgy nem muszáj, hogy Magyarországon történjen világra nézve gondoltam


A tolvajkergetőket láttam , de ők nem vették saját kezükbe a dolgot teljesen csak kiszolgáltatták őket a rendőröknek eredménytelenül.

2018. aug. 18. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Anonymous hekkercsoport. Az ismert akcióik alapján nekem úgy tűnik, altruista szándék vezeti őket az önbíráskodásban. Ez persze irreleváns, törvénytelen a működésük.
2018. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan eset Magyarországon, hogy egy rendőr szolgálaton kívül agyonlőtt egy bűnozőt (cigányt) az erdőben. Amikor odavitt egy másikat is, az meglátta a holttestet, elmenekült, majd elkapták a rendőrt. Voltak róla cikkek, de most hirtelen nem találtam.
2018. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!