Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Önvédelemből le lehet szúrni...

Önvédelemből le lehet szúrni valakit?

Figyelt kérdés
Én elhatározás, hogyha mégegyszer szétveri az arcomat, vagy nekem jön a 120 kilójával, én biztos, hogy leszúrom...

2018. aug. 15. 13:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Évek óta azzal fenyeget apám, hogy megöl engem, vagy agyonver... Volt, hogy pitiáner dolgok miatt szétverte az arcom.


Most egy törött tányéron húzta fel magát...


4-szer akkora, mint én, nem tudom Meg védeni magam

2018. aug. 15. 13:33
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Son próbálkoztak ilyen szöveggel, aztán a végén mindig kiderült, hogy melőre megfontolt széndékos emberölés volt a valódi indíték.
2018. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

*sokan


Ha ebben a helyzetben vagy, akkor nem itt kell siránkozni, hanem felnőtt emberként dolgozol, akár több melóhelyen és amint módódban áll elköltözöl.

2018. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Őrült vagy, ha ilyeneket dumálsz. Kérd, hogy vigyenek nevelőintezetbe.
2018. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha mégegyszer szétver, elmész az orvoshoz látleletet vetetni, és azzal a rendőrségre testi sértésért feljelentést tenni és távoltartást kérni. Ha még gyermekkorú vagy, akkor a gyámhatósághoz is. Ha meg felnőtt vagy, költözz el. Attól még nem kell meggyilkolni. A védekezésnek arányosnak kell lenni.
2018. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, h meg akarom ölni, de ha a 45 kiloddal rádtámad egy 120 kilós bér esélyed sincs, ez egy őrült.


Legközelebb lesik egy pohár és neked esik...


Én biztos, h valahogy védekezni fogok, nem tűröm a rohad~knak ezt tovább...


Ha kell fejbe érem valamivel, de így is átrendezte az öklével az arcom.


Ő szokta üvöltözni, hogy agyonver, vagy a mentő visz el, örüljek, hogy nem ölt meg... Ki a nem normális???? Egy nárcisztikus pszichopata, aki gyűlöl

2018. aug. 15. 13:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Korod, nemed?


Ha fiatalkorú vagy akkor mindenképp gyámhivatal. Anyukád?

2018. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Elmúltam 18



Anyám őt védi, meg azt mondta nekem, hogy "tűrjed el, ne szólj neki, ha őrjöng".


Tegnap, ha nincs ott anyám, akkor agyonver, abban biztos vagyok. Mert valahogyan levertem egy tányért...


Egyszer ráérzett az ízére, folytatja...

2018. aug. 15. 13:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltál 18, akkor mért vagy még otthon? Munkába állsz, albérleti szobát fizetsz. Jobb, mint a börtönben. De ha bántalmaz, akkor mindenképpen fel kell jelenteni.
2018. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 éves elmúltál, akkor simán húzz el otthonról, állj a saját lábadra!
2018. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!