Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szexuális erőszakot követték...

Szexuális erőszakot követték el ellenem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyjából 10-11 éves voltam amikor egy nálam 5 évvel idősebb (velem azonos nemű)fiú ismerősöm szexuális kapcsolatot létesített velem, akkor még nem tudtam min megyek keresztül,nem értettem az egészet .ilyen csak akkor egyszer történt meg velem. Azt szeretném kérdezni hogyha ezügyben eljárást índítanék ,mivel tudnám bizonyítani azt hogy ez megtörtént, lehet igényt tartani hazugságvizsgáló bevonására a vádlott ellen, vagy el hiszik egyből. Illetve kapok valami kárpótlást? Köszönöm a segítséget! 16f

2018. aug. 1. 01:12
1 2
 11/14 Williamspear válasza:

#8-aska, #9-eske (merthogy egy ugyanazon személy):


Gyermekem! Ne engem osztogass!

Azért mert nem részleteztem ki, hogy a szexuális erőszak BTK, a kártérítés meg PTK, nem kellene beugatnod, idióta barom!


Arról nem is beszélve - jogászkám, mert a beírásodból az kiviláglik, hogy jogi végzettségű vagy gyermekem -, jó eséllyel, ha a Kérdező szexuális bűncselekménnyel vádol meg egy másik személyt és ez kiderül, az eljáró hatóság valószínűleg nem fogja a buksiját megsimogatni, hogy "jaj de kis buta vagy te!"...

Avagy úgy gondolod, hogy egy esetleges hamis vád esetén csak a szempilláját fogja rebegtetni a T. Hatóság?


Ha meg nagyon osztani akarsz itt valakit, akkor vedd a hónod alá a Kérdezőt, aki 16 éves létére idióta gondolatokat dédelget!

2018. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
5 év után eléggé nehéz ezt bizonyítani...de nem évült el.
2018. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy esetleg figyeld a srácot, de azért vigyázz ne ez töltse ki a napjaidat és ha látsz valami "furcsát", akkor próbálj meg bizonyítékokat készíteni, és mehetsz is a rendőrségre miután sikerült összefogni a másik áldozattal. Valószínűleg nem te lehetsz az egyetlen neki. Egyszer olvastam egy anyukás csoportban egy ehhez kapcsolodo tortenetet. Sajnos az elejere nem emlekszem, csak az anyuka batorsagara a végén. Valami olyasmi volt, hogy egy idosebb ferfi molesztalt egy gyereket (fiu) és ezt megtudta az anyja. Mentek is a rendorsegre, de nem tudták bizonyitani igy szabadon maszkalhatott az a "joember". Azt hiszem evekkel kesobb, de az biztos, hogy némi idő eltelt az eset után, az anyuka felismerte egy nyilvanos helyen, egy wc elott, amikor valaki (nő) épp rá akarta bízni a kisfiát, hogy vigye már be a wc-re mert ő nem tud bemenni, a nőibe meg nem szeretné vinni. El is vitte a pali, de az anyuka utánuk rohant, a gyerek már ott állt lehúzott nadrággal a wc elott, de az anyukának így sikerult "megmentenie". Ezután kapott a az "ember" tiz évet. Annyira jó hogy vannak köztünk ilyen bátor személyek!
2018. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon nagy eszű #11-es!


Értem ám, hogy a 6 elemid alapján a joghoz semmit sem konyítasz, olvasni sem tudsz, szöveget értelmezni meg pláne nem, de a számokat azért tízes számkörben megtanulhattad volna. Ha a #8-as 100 %-ban ad hasznos válaszokat, a # #9-es meg 51 %-ban, akkor hogyan lehetne ugyanaz a személy?

2018. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!