Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebből lehet valami baj?

Ebből lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Egy jó ember neki csapta az ajtaját a kocsimnak.Elég durva szóváltás lett,ő lökdösőt én vissza löktem valamint lerúgtam a tükrét.Ami miatt nagyon felhúztam magam hogy a friss fényezést b..szta tönkre és még annyit se mondott hogy bocs,én mondtam neki tükröt kifizetem ha ő a fényezést,fenyegetőzőt azt beült a kis vacak fosswagenjébe.
2018. júl. 24. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Nem értem, ha ő teszi tönkre a te fényezésed, akkor miért neki áll feljebb? Elképzelem mit gondolhatott:


"HÉ! Tudom, hogy tönkretettem a fényezést a kocsidon, de fogd be a pofád! Én vagyok a hibás, de nem fizetek semmit!!"


Amúgy nemrég meg is öltek valakit, csak mert nem fértek el a kocsi mellett, és szóváltásba keveredtek. Komolyan, itt tartanak a magyarok. Megölik egymást egy szóváltás miatt. És akkor ezek után a migránsoktól félnek...

2018. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Miért is szériatartozék nálam a "pillangó"? Tényleg nem is tudom. Egyébként esélyes hogy semmit nem tesz. Szerintem nem volt helyes a tükröt lerúgnod. A csávót kellett volna.
2018. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!