Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ebből baj?

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
A volt gépjármű vezető oktatómmal nem voltunk jó viszonyban. Vágig ordított velem és nagyon megviselt. Most hogy levizsgáztam megvártam az autójánál és elkezdtem ordítani hogy most legyen nagy a szája. A kocsiját is megrugdaltam. Majd felhívott és közölte hogy feljelent. Hogyan védekezzek?
2018. febr. 28. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ebből csak baj lehet. Ne védekezz sehogy, elkövetted.
2018. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
339. § (1) Aki olyan kihívóan közösségellenes, erőszakos magatartást tanúsít, amely alkalmas arra, hogy másokban megbotránkozást vagy riadalmat keltsen, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
2018. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem csak akkor kell vaganynak lenni, mikor elkovetted. Akkor is, mikor felelossegrevonnak
2018. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#4 nem disznók közt nevelkedtem ellenben veled. És nem nyomtam izomból a gázt mindig lassan mentem mert izgultam az autóban. Ettől még sajnos sokat bénáztam. Nem tudsz te semmit és vádasodsz, sicc innen.
2018. febr. 28. 19:18
 5/16 A kérdező kommentje:

#2

2 év? Ennyire erővel egy csomó embert fel lehetne jelenteni.Fura nekem a feljelentés nem tudom azokat tisztelni akik köpnek a rendőrségnek. Pedig a kocsiba kemény volt az oktató.

2018. febr. 28. 19:20
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Ne foglalkozz vele! Ha feljelent, mond meg neki, hogy az interneten mindent megjelentetsz vele kapcsolatban, megnézheti magát, ettől azért tartanak. Ha nem jelent fel, ne törődj vele!
2018. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sok suttyó oktató van. tudja bizonyítani hogy te összerugdostad a kocsiját?
2018. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7

Nincsen bizonyítéka. De nem lett baja az autónak. A kiabálás miatt akar feljelenteni.

2018. febr. 28. 20:15
 9/16 anonim ***** válasza:
és a kiabálásnak van tanúja?
2018. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9

Nincsen.

2018. febr. 28. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!