Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudnám kideríteni azt...

Hogyan tudnám kideríteni azt hogy kit kéne feljelenteni?

Figyelt kérdés

Valaki elég egyértelműen kémkedik utánam és ezt a tudtomra is akarja adni. Már nagyon remegve alig várja hogy találjon valamit, mert én pl a telefonon keresek valamit aztán rá 1 percre csinál belőle egy kérdést itt gyk-n. Nem az első eset és elég egyértelmű, ez nem véletlen. De ha valami mást használnék akkor gondolom ott csinálná ezt? Reddit?


Nem hiszem hogy személyesen ismerem, akkor meg miért ennyire szerelmes belém? A netet össze-vissza használom a városban több különböző wifiről, igaz a telefon már nagyon szutyok tele van vírussal, ki is írja de már szét is van törve, ki fogom dobni ezért nem is foglalkozok vele...


Le tudnám írni hogy pontosan mi történt de az most lényegtelen.


2018. júl. 24. 08:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Pszichológusnak kellett volna mennem.

Sose fogy el a beteg, mindig lenne volna munkám!

2018. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"Ezt fejtsd ki légyszíves paranoia mentesen"


Nézegettem egy embert facebookon akinek azért nem annyira átlagosnak mondható a neve, sőt kifejezetten ritka, évek alatt még csak leírva se láttam. Erre írnak több ilyen kérdést is ami erről szól rá 1-2 percre, órára.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9424..

2018. júl. 24. 11:25
 13/19 anonim ***** válasza:

"Erre írnak több ilyen kérdést is ami erről szól rá 1-2 percre, órára."

Linkeltél egyet, (ami nem több) ez még eddig szimpla véletlen!

2018. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mennyi ilyen eset fordult elő? 1-2?

Te külön figyeled mindig a gyk-t is h hatha?

Eléggé kamunak tűnik...

2018. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Vagyis biztos vagy benne, hogy megfigyelnek, mivel valaki rákérdezett pár magyarított angol névre, miután te is láttál Facebookon olyat, akinek ilyen neve v. beceneve volt?

Egyébként az ilyen kérdések elég gyakoriak, főleg a gyerekvállalós részen.


Van egy olyan érzésem, hogy a korábbi megfigyeléses kérdéseket is te írtad ki, nagyon hasonlóak voltak. Egyikben volt valahol az illető, aztán feltettek egy kérdést, ami kapcsolódhatott ahhoz a helyhez, s a kérdező rögtön kitalálta, hogy az illető neki akart üzenni, hogy figyeli.

2018. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem, én rá is kerestem az egyik ilyen névre. A többit már nem keresem most elő.

Írtam ki hasonló kérdéseket de az akit az egész város megfigyel az nem én vagyok.


Igazából több féle megoldás létezik:


-a nagy számok törvénye alapján ha túl sokat nézegetem az internetet egy idő után véletlenszerűen előfordulhat ilyesmi

-egyszerűen csak összekapcsolom a dolgokat mert ha látok valamit amihez nekem nincs közöm akkor azt nem veszem észre, de ha igen akkor feltűnik.

-paranoia

-paramore

-tényleg megfigyel valaki (unalmas meló lehet xd)


De tudnék írni még ilyet, pl prohardver apróra felraktam egy hirdetést ami szintén ritka esemény. Aztán később meg pont arról beszélt valaki, hogy milyen hülyék a hirdetők mert rosszul árazzák be a termékeket, meg nem írnak telefonszámot stb.


Vagy pl lakcímkártyát intéztem aztán rá 5 percre valaki pont kiírt valami kérdést a lakcímekről. Vagy az ittas vezetésről beszéltünk és megint valaki írt egy ilyen kérdést. Ilyenek.


Rá lehet fogni hogy véletlen, igazából tényleg ez sokkal valószínűbb mint az hogy feltörnek meg kémkednek utánam. Már csak azért is mert én meg pont tudom hogy kell ezt csinálni (kali linux) és interneten keresztül ez már szinte lehetetlen egy átlag embernek. Fertőzött linkkel meg lehet oldani de én meg nem vagyok teljesen hülye. Csak valami nagyon komoly ember tudná megcsinálni. Na dehát mégis ki a francot érdekelne az hogy én mit nézegetek a telefonon? Ezért nem értem :S


Tényleg lehet hogy csak túl sokat netezek meg ezt a weboldalt is egyre sűrűbben használom...

2018. júl. 24. 16:32
 17/19 anonim ***** válasza:

Bazzeg! Lebuktunk!

Rájöttél!

Vége a Truman Shownak!

2018. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Vagy pl lakcímkártyát intéztem aztán rá 5 percre valaki pont kiírt valami kérdést a lakcímekről."


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__9328..

2018. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Selyem Jázmin vagy?! :D :D személyesen itt a gyk-n? :D
2018. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!