Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történik, ha valaki a...

Mi történik, ha valaki a parlagfűbírságot nem fizeti be, s nem lehet rajta behajtani?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó jogos: ha bedőlt a hitel, akkor a banké a telek, ergo fizesse a bank a bírságot.
2018. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egy darabig az övé. Idő míg elárverezik. De attól még nem jó ötlet ha bármi van a nevén mert akkor azt is elárverezhetik.
2018. júl. 12. 12:33
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó elöttnek válaszoltam. Szóval a bedőlt hiteles ingatlan nem a banké. A jelzálog nem azt jelenti, hogy a bank tulajdonába kerül, ha nem fizetik, hanem azt jelenti, hogy a bank elárverezheti. de addig ugyanúgy a tulajdonosé, benne is lakhat stb. A banké max. akkor lesz, ha maga a bank veszi meg. Asszem előfordul ilyesmi de korántsem minden esetben.
2018. júl. 12. 12:41
 14/16 A kérdező kommentje:

"Egy darabig az övé. Idő míg elárverezik. De attól még nem jó ötlet ha bármi van a nevén mert akkor azt is elárverezhetik."


Úgy értettem, egy darabig még a tulajdonosé. Ha nehezen eladható, akár évekig is, s ez esetben több parlagfűszezon is lesz. Arról nem is beszélve, hogy a tulaj ott is lakhat.

2018. júl. 12. 12:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Ennek mi jelentösége a kérdés szempontjábol ???
2018. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
azét írtam le, mert kérdezték, pontosabban állítottak, de hibásat.
2018. júl. 13. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!