Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova forduljak internetes...

Kis István Balázs kérdése:

Hova forduljak internetes zaklatással/zaklatásal?

Figyelt kérdés
Már jó pár hete letiltottam mert fenygetette a családomat. És egyfolytába hivogat hogy így megölet úgy megölet aztán csinálgat kamu profilt a nevembe meg haverom nevébe és kitalálja hogy én írtam ezeket. Nem tud békén hagyni.
2018. júl. 8. 01:32
 1/6 anonim válasza:
100%

A te szüleidhez,az ő szüleihez és/vagy rendőrséghez.

Komolyan mondom.

A számát is tiltólistára lehet valahogyan tenni.

2018. júl. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel a telefonbeszélgetéseket, csinálj képeket a szöveges beszélgetésekről, tegyél feljelentést és mindent mutass meg a rendőrségnek!
2018. júl. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom letiltani a számot mert rejtett.
2018. júl. 8. 02:14
 4/6 anonim válasza:
100%

Így van,előtte persze bizonyítékokat gyűjts,utána mehet a feljelentés.

Ha kiskorú vagy,persze,beszéld meg a szüleiddel,hogy már mindent megtettél ellene.

Ha a zaklató is kiskorú,az ő szüleit is keresd fel,ilyenkor általában szépen alább nyugszanak a zaklató tinik,mert szobafogságot és egyebeket kapnak..

Ha viszont a szülei ezzel kapcsolatban nem hajlandóak együttműködni veled/veletek,menjetek nyugodtan a bíróságra. Megérdemlik az ilyen mocskok.

2018. júl. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel rejtett számot.
2018. júl. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%
Akkor besétálsz a szolgáltatódhoz és számot cserélsz, és törlöd a netes profiljaidat. Mi ezen olyan nehéz? Csak egy alap értelmi szint kéne hozzá, de ahogy látom ti nagyon az alján mozogtok a dolgoknak.
2018. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!