Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor lehet jelentkezni ujjra...

Wonder13 kérdése:

Mikor lehet jelentkezni ujjra zoldkartyara?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek az ujjadra zoldkartya?
2018. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amint a biztosítási díjat befizetted. De amúgy nem kell jelentkezni, kiküldik postán.
2018. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ingyen kiállítják, ha van biztosításod az ujjadra.
2018. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2018. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaajjj Ember el irtam ! Mindig a hibakat keresitek ...Atlag munkasok vagytok a nagy tantargyatoka egyut es maskulonben nem magyar vagyok ! Keresetek a hibat szophatok !
2018. júl. 5. 13:57
 6/13 anonim ***** válasza:

"Mindig a hibakat keresitek ...Atlag munkasok vagytok a nagy tantargyatoka egyut es maskulonben nem magyar vagyok !"


A magyar nyelvet nem szégyen helyesen használni.

2018. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jooo beszeljetek en ezen kivul meg beszelek parat de ti egy nyelvel el vagytok repulve ! Mit dolgoztok hogy enyire el vagytok magatokal meg h ilyen okosok vagytok ? Menyi egy havi fizetesetek teeeee ?? Ne kezdj olyanal akit nem ismersz !
2018. júl. 5. 14:09
 8/13 A kérdező kommentje:
Es jahh nem szegyen a magyar nyelvet helyesen hasznalni !!! Nektek a segitseg a szegyen ! Have a nice day bitches
2018. júl. 5. 14:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy külföldi. Annak nem lenne ekkora a pofája, az másféle hibákat vét és szerényebb.


Ha akkora penge vagy és több nyelven beszélsz, kérdezz rá az illetékes hatóságoknál a zöldkártyára.


Ha külföldi vagy - amit nem hiszek - és nem tudsz magyarul jól, akkor írd le mindjárt a kérdésed elején. És köszönd meg a helyreigazítást.

2018. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Írd már le az anyanyelveden ezeket amiket ide firkáltál
2018. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!