Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bob pályán történt negatív...

Bob pályán történt negatív tapasztalatomat hol tudom bepanaszolni, hogy mással ez ne történjen meg?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 22:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Pl. elso korben a Fb. oldalukra irj velemenyt.
2018. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Ahonnan aztán jó eséllyel kitörlik persze.
2018. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem nekik szeretném megírni , elmondtam ott helyben személyesen.

A panasz könyvet nem adták ki...

2018. júl. 2. 22:50
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Írsz a bobpálya vezetőségének. Utána írhatsz bárhol a neten negatív véleményeket.
2018. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Ide is kiírhatod, itt is olvassák páran. De ott helyben a panaszkönyvbe is beírhattad volna.
2018. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Tékozló homár-ra is írhatsz.
2018. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
89%

Helyben kellett volna, azonnal, talán ilyen helyen is van panaszkönyv. Egyébként fogyasztóvédelem, ezek a jogi, hivatalos utak.


Kereshetsz elérhetőséget az üzemeltetőhöz (e-mail, telefon, Facebook), de kétséges, mennyire válaszolnak, és persze függ attól is, milyen súlyos dolog történt.


(Például baleset esetén kell látlelet, feljelentés, egy bunkó alkalmazott meg megint más eset)

2018. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
91%
Most olvasom a kommentedet. Ha ennyire együttműködőek voltak, akkor fogyasztóvédelem!
2018. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Ja bocs, nem láttam, hogy közben írtál. Mi az, hogy nem adták oda a panaszkönyvet? Kötelességük nemhogy odaadni, de hozzáférhető helyen tárolni. Ezt nem lett volna szabad annyiban hagyni. Fogyasztóvédelemnek is megírhatod, ha olyan a helyzet.

Egyébként mi történt?

2018. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A panasz könyvet hiába kértem , nem adták ki .

Hivatalos szervre gondoltam aki felül vizsgálhatja a helyet.

2018. júl. 2. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!