Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha írok egy levelet az ügyèszn...

Ha írok egy levelet az ügyèsznek vagy a "sèrtetteknek" akkor el tudom èrni, hogy különösen vèdett tanú minősítèst kapjanak?

Figyelt kérdés

Garázdaság a tárgy, nem akarok velük többet találkozni, nem akarom, hogy ott legyenek a tárgyaláson!


Arra gondoltam, hogy írok egy levelet az ügyèsznek vagy a ,,sèrtetteknek", amiben egyèrtelműen utalok arra, hogy az èletük veszèlybe kerülhet, ha tanúskodnak.. mi fog törtènni?



2018. jún. 29. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem k***a könnyű. Tényleg. Ott vannak a csodálatos bará... izé... Egy sincs. Az életem is csodálatos, tényleg. A volt osztálytársaim ugyanonnan indulva ma már havi több százezret kereső értelmiségiek, javarészt a második gyereküket várják, én meg tök egyedül azt keresem,, melyik munkahelyen úszom meg a 12 órás műszakokat a garantált bérminimumért. Mellette a család és az ismerősök állandó b***tatása, hogy mikor lesz már belőlem valaki, mikor prezentálom élőben vagy legalább UH-felvételen az annyira várt onokát, dédonokát, meg amúgy micsoda dolog, hogy nincs még saját kertes házam valamelyik menő magyar nagyváros kertes övezetében. Igaz, ahhoz jól kell tudni házasodni.

Tehát nekem k***a könnyű. Meg a világon még pár milliárd embernek, akik csak vágynak arra, hogy annyit keressenek havonta, mint én. Csak neked, egyedül neked nehéz.

2018. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"írok egy levelet az ügyèsznek vagy a ,,sèrtetteknek", amiben egyèrtelműen utalok arra, hogy az èletük veszèlybe kerülhet, ha tanúskodnak.. mi fog törtènni?"


Mész a börtönbe, az fog történni, hisz halálosan megfenyegetsz egy, az ügyedben eljáró, hivatalos személyt vagy a sértettet. A hülyeségeiddel csak rontasz a helyzeteden.


"Neked könnyű, Neked is ott vannak a csodálatos barátaid, a csodálatos életed... ha nekem nem járnak barátok akkor nincs értelme az életnek"


Honnan veszed, hogy csodás élete van? Hogy könnyen az ölébe hullik minden? Csak mert nem te vagy, még nem jelenti azt, hogy minden szuper vele.

Barátok senkinek se járnak, az szoros kapcsolati forma, tenni kell érte, fenn kell tartani. Ha nem tudsz közeledni mások felé, szociális életet élni, akkor keress fel egy pszichológust vagy pszichoterapeutát, mivel a probléma benned van, nem a világ esküdött össze ellened.

2018. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!