Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha írok egy levelet az ügyèszn...

Ha írok egy levelet az ügyèsznek vagy a "sèrtetteknek" akkor el tudom èrni, hogy különösen vèdett tanú minősítèst kapjanak?

Figyelt kérdés

Garázdaság a tárgy, nem akarok velük többet találkozni, nem akarom, hogy ott legyenek a tárgyaláson!


Arra gondoltam, hogy írok egy levelet az ügyèsznek vagy a ,,sèrtetteknek", amiben egyèrtelműen utalok arra, hogy az èletük veszèlybe kerülhet, ha tanúskodnak.. mi fog törtènni?



2018. jún. 29. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kimegy érted a rendőrség, az fog történni.
2018. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2018. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Fejezd már be a hisztidet, naponta felteszed ugyan azt a kérdést már nem tudom mióta. Kezdted ezt a tárgyalásos garázdaságos lepofozós sztoriddal, most már fejezd be.


Fogsz velük találkozni a bíróságon biztos, mivel velü kkapcsolatos az ügyed, itt viszont senki nem tud neked segíteni ennek az átélésében. Könyörgöm viselkedjél felnőttként.

2018. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy levélben megígéred nekik, hogy "kibelezlek, g**i", nem elég hozzá, hogy különösen védett tanúk legyenek. A rendőrség és az igazságszolgáltatás látott már primitív barmokat, akik falfirkákon, cetliken, Messenger-üzenetekben fenyegetnek, élőben meg épp csak nem pisálják össze magukat az amúgy egyáltalán nem veszélyes kinézetű ún. ellenféltől.

Tehát a célodat nem éred el, nem fogják őket ennyiért tőled elkülönítve kezelni a tárgyaláson. Viszont ha a sértett szeretné, nyugodtan feljelenthet zaklatásért, aztán még azt is a nyakadba varrják, mert bizonyíthatóan elkövetted.

2018. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3. Nem tudom, Te azt hogyan dolgoznád fel, hogy világéletedben nem volt senkid, egyszer alakul úgy az életedben, hogy nah, vannak barátaid, erre kiderül, hogy kamu az egész, lejáratnak mindenhol, feljelentenek alaptalanul... ez az oka, hogy akkor behúztam Nekik és pont lexartam, hogy a Bíróságon vtunk, mert Ő Nekik ugye bár mindent szabad... Meg Őt elkísérte mindig vki vagy Anyuci, Bátyóka vagy a pasija, engem meg mindenki lexar! :(


4-es:


Neked meg ajánlom ezt az olvasmányt figyelmedbe


[link]


És rettegek attól, hogy ezen a tárgyaláson még rosszabb fog történni...

2018. jún. 29. 18:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Értem én. Lelkileg sérült vagy, mindenki csak téged bánt, mindenki neked akar rosszat, embert nem is szívesen látnál - éltem én is így, onnan tudom, mennyire jó. Tehát innen indulunk.

Nos, ilyen esetben szokás a legrosszabbat feltételezni mindenkiről, mert akkor mindenre felkészülsz, onnan csak felfelé van út. Ilyen esetben hülyeség, hogy te fenyegess. Gondold csak végig: ekkor a zaklatásban te leszel a bűnelkövető, függetlenül attól, előtte, a tárgyalt ügyben mi történt. Kell ez neked? Amíg vér nem folyik, nem lesznek veszélyeztetett tanúk (nem olajügy ez, robbantásokkal, hanem holmi levélben történt fenyegetés), csak magad alatt vágod a fát. Neked az kellene, hogy őket tartsa a közvélemény és az igazságszolgáltatás agresszoroknak (elavult kifejezés, bocsánatodat kérem érte), akik keresték a bajt. De ha te támadsz, abból senki sem hozza ki, hogy ők kezdték. Az ügyészt meg inkább hagyd békén, mert a hivatalos személy ellen elkövetett bármi elég cifra büntetési tételeket tud magával vonzani.

2018. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem írok Nekik semmit, de nekem akkor is nagyon fáj, majd hallják az ítéletet, jót röhögnek a markukban, hogy jól meg lettem büntetve... Ők élik tovább az életüket, eljárnak szórakozni a barátaikkal, van mindig mellettük vki, ha baj van, én meg hátrányos helyzetben leszek évekig a büntetett előélet miatt + nem tudom majd hogyan termelem meg a pénzbírságot... nem tudok tovább lépni, nem tudok barátságokat kialakítani, a nyarakat mindig egyedül töltöm és mindeközben tudom, hogy Nekik meg ott a faxa élet!!!
2018. jún. 29. 20:34
 8/12 A kérdező kommentje:

Évek óta küzdök mindennel, még alap dolgokkal is, mások meg semmit nem tesznek le az asztalra, csak úgy elvannak és simán oda megy hozzájuk bárki, könnyen barátokra tesznek szert, én nekem meg majd meg kell gebednem, hogy szóba álljanak velem....



Mindenki csak ellenem van! Nem hiszem, hogy ezt egyáltalán érdemes folytatni...

2018. jún. 29. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha az egész világ ellened és csakis ellened van, akkor ne folytasd, de légy oly' kedves, ne itt hisztizz!
2018. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Neked könnyű, Neked is ott vannak a csodálatos barátaid, a csodálatos életed... ha nekem nem járnak barátok akkor nincs értelme az életnek :(
2018. jún. 29. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!