Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelentés visszavonása?

Feljelentés visszavonása?

Figyelt kérdés

Szerzői jogok megsértése miatt feljelentettem egy vloggert, mivel szó nélkül felhasználta a drónos felvételeimet sajátjaiként feltüntetve. Hiába írtam neki, válaszra sem méltatott.


Első kihallgatása már megvolt, megkeresett, elnézést kért, és kifizeti a kártérítést, bármennyit is kérek.


Mondom oké, ezt elfogadom. Hogy tudom visszavonni a feljelentést?



2018. jún. 27. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott ahol benyújtottad, ott tudod visszavonni.
2018. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ezt így kell csinálni. A véredben van a pénz utáni sóvárgás és az alkudozás.


Egy sima felvételért képes voltál valakibe beleállni az interneten, erőt, energiát és időt nem sajnálva csak azért, hogy pénzt húzzál le tőle, mert felvettél két kacsát megy három házat egy drónnal? :D


(laikusoknak - Drón: a drón egy repülni képes cucc, amire egy amúgy olcsón beszerezhető kamera van csatolva ami felvételt készít. Ennyi. Kb mintha telefonnal felvennél valamit az utcán, és valaki felhasználja és azért hisztiznél)

2018. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
És neked volt engedélyed a drónozáshoz??
2018. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!