Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hamis maganokirat felhasznalas...

Hamis maganokirat felhasznalasa, mire szamithatok?

Figyelt kérdés
Adasvetelirol van szo. Mire szamithatok? Most kaptam idezest, mint gyanusitott. Meddig szokott tartani egy egy ilyen ugy?
2018. jún. 22. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Börikére számíts.
2018. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenűl börtön.

Ha első ügyed akkor nem hinném,hogy börtön lenne belőle.

Én pénzbüntetésre tippelek de maximum felfüggesztettre.

Ha beidéztek mint gyanusított ,kihallgatnak és ennyi,de ha tényleg gyanusított vagy ,akkor bevesznek a rendőrségi nyilvántartásba,ujnyomat vétel,fénykép és aztán nagy valószínűséggel hazamehetsz,majd az ügyészség eldönti,hogy vádat emel-e vagy sem,ez az ő hatáskörük,ha vádat emel a bíróság,ha bűnösnek talál akkor amit feltebb írtam azok a büntetések várhatóak szerintem,de nem nagyon ismerem ennyiből az ügyet.


Ez az ügy tarthat hónapokig,évekig is ,attól függ mennyi dolga van a rendőrségnek,kell-e még bizonyítékokat szerezni,az ügyészség nem -e dobja vissza a rendőrségnek az ügyet,a bíróságra,ha eljut ott mennyire vannak leterhelve a bírók.


De amit írtam ,letöltendő szabadságvesztés szerintem ebből nem lesz,ha (gondolom) büntetlen előéletű vagy.

2018. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mivel bűnöztél nagy eséllyel megúszod, a törvény meg a bíróság a bűnözőket védi. Betörésért is csak egy ejnye bejnye jár, ha embert öltél akkor meg megúszhatod egy év felfüggesztettel. A magán okirat hamisítás ilyen magyaros csibészségnek számít, nem nagy cucc. Egyszerűen tagadd le a magyarságod, állítsd be magad melegnek vagy ilyesmi és szólj valami jogvédő szervezetnek hogy rasszizmus meg kirekesztés van ellened és már szabad is vagy. Kb ilyen szinten van a magyar igazság szolgáltatás.
2018. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A dolog attól függ, hogy a magánokirat felhasználásával milyen kárt okoztál illetve okozhattál volna. Ha az adás-vételi szerződés nagy értékű ingóságra, netán ingatlanra szólt, akkor könnyen lehet börtön a dologból.
2018. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem keletkezett kar. Egy kocsirol van szo. De nem luxus kicsirol.
2018. jún. 25. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!