Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi kell ahhoz hogy feleségül...

Mi kell ahhoz hogy feleségül vegyen a Nigéria szerelmem?

Figyelt kérdés
Hova kell menni?Milyen dokumentumokra lesz szükség?Mennyi idő kb.?

2018. máj. 31. 15:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
legalábbis feltételezem hogy a srác a nigériai
2018. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
67%
Migrantoknak tágasabb kívül.
2018. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom kövér vagy és ronda.
2018. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg herceg is?
2018. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Jó nagy f@rok.
2018. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl hülye lennél ahhoz, hogy felfogd: EU-s állampolgárság kell a "szerelmednek", csak ezért akar feleségül venni. Aztán jobb esetben megy, amerre lát, rosszabb esetben veled marad, élősködik rajtad, néha megver vagy megerőszakol.
2018. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
44%
#16 azért én ennyire nem általánosítanék. egyetemen angol szakon tanulok, rengeteg FAOs ösztöndíjassal találkoztam afrikai országokból is. azt állapítottam meg hogy vagy nagyon okosak, vagy nagyon hülyék. átmenettel még nem találkoztam. tehát nem lehetetlen kifogni egy normális embert. de tényleg elég esélyes, hogy csak az állampolgárságra hajt a fiú. reméljük tévedek. de tényleg jól járd körbe a helyzetet kérdező
2018. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
68%
Csak egy körülmetélés, hogy megfelelj a törzsi hagyományoknak, különben a saját családjuk fog megkövezni. Sok sikert!
2018. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
57%

Nem elég hogy rosszindulatúak, még tudatlanok is a válaszolók. Mi lenne, ha ítélekzés helyett egyszerűen a kérdésre válaszolnátok vagy ha nem tudjátok a választ, akkor nem válaszoltok?


Ha ki is használja a srác, legfeljebb ideiglenes tartózkodási engedélyt kaphat családegyesítés címén.


Ahogy korábban írtam, menj be az okmányirodába,ott elmondják hogy pontosan milyen papírokra van szükség a ti konkrét esetetekben.

2018. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Egyébként pedig Kedves Kérdező, nem tartom jó ötletnek. Látod milyen válaszokat kaptál. Még ha tök normális és kulturált is a párod, valószínűleg jó időbe fog telni, hogy a körnezeted megkedvelje (vagy egyáltalán elfogadja) őt.

Illetve abban is van valami, amit a 16-17 esek írtak. Ezt is mérlegeld mielőtt "belevágnál".

Ha mégis összeházasodnátok, sok boldogságot nektek.

2018. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!