Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rendeltem e jofogasrol egy...

Rendeltem e jofogasrol egy telefont, de nem pont azt kaptam ami meg volt beszélve mit tehetek?

Figyelt kérdés
Adott egy samsung Note 4 telefon. Ugye ennek két variàcioja van a nyolc magos N910C és a négymagos N910F. Az elado azt mondta hogy a nyolcmagos tipus, de egy négymagosat küldött a csomagban. Kapcsolatot nem lehet vele felvenni. Mit tehetek?
2018. máj. 29. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Semmit. Ez ilyen.
2018. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem ismerem ezt az oldalt, de nézd meg az oldalon a feltételek. Ha találsz benne valami olyan részt, ami kihágásra utal, akkor tehetsz feljelentést, h átvertek. Viszont lehet ez drágább procedúra mint maga a telefon. Én a helyedben inkább eladnám, ha már megjártad... Ezért nem veszek sose ilyen oldalakról, pláne elektronikát..
2018. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Örülj, hogy nem azonos súlyú tégladarabot kaptál.

Persze, vannak tisztességesek is, de te pont ilyet fogtál ki.

2018. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Feljelented csalásért.
2018. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerem az oldalt jelenteni kell, kibannolják az eladót, fel is jelentheted. De az is lehet hogy ő se tudta. Elég drága telo de a 2 típus között nincs akkora árkülönbség szóval nem biztos hogy foglalkoznak vele.
2018. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
5, de foglalkoznak vele. Nem azt kapta, amit rendelt.
2018. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:
Hibás teljesítés miatt elállhatsz az üzlettől. Küldd vissza neki. Dokumentálj mindent és mindent ajánlottan küldj.
2018. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!