Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hibás készülék esetén meg van...

Hibás készülék esetén meg van szabva a webshopnak, hogy hány munkanapon belül kell visszaadniuk a pénzem? Már 3 hete ülnek rajta.

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Leszokták írni,hogy mi a helyzet.

Van ahol 14 napot vállalnak,valahol 10 napot. De sok helyen csak cseregarancia van, és csak akkor fizetik vissza a pénzt ,ha nem tudnak ugyanolyan terméket adni a hibás helyett...

2018. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor sem kérhetem vissza a pénzt, ha benne vagyok a 14 napban a vásárlás óta?
2018. máj. 5. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha pénzvisszafizetési garancia van ,akkor visszakérheted. Ha cseregarancia akkor nem. Viszont ha akarnak beletudnak kotni sokmindenbe... Azzal szamolni kell ,hogy sok helyen trukkoznek...visszakuldod a termeket ,hibatlan allapotban aztan hetek mulva jelentkeznek,es a kepedbe toljak,hogy rossz allapotban kuldted vissza ,es nem fizetnek semmit...
2018. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem hiszem el, már 1 hónapja visszaküldtem és semmi.


Amúgy a [link] -ról van szó.


Mit javasoltok írjak panaszt itt: [link] ?

2018. máj. 9. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem a legtöbb termékre 1+1 év garancia van. Vissza kell küldeni ,a hiba leírásával és az elérhetőségeiddel. Bár pár nap ,max pár hét után reagálniuk kellett volna. Lehet,hogy érdemes lenne felhívni őket,ott ha felveszik valamit biztos elérsz,vagy megmondják ,hogy még nem álnak sehogy...A lényeg,hogy valamivel előrébb leszel
2018. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már rengetegszer hívtam őket, egyik héten az mondják, hogy a pénzügyeken van és mindjárt utalják, másik héten újra felhívom és azt mondják, hogy újra kivizsgálják.


Pedig egyértelmű a hiba: lopott készüléket küldtek, legalábbis az IMEI száma alapján.

2018. máj. 9. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ilyenkor akár a rendőrségre is bemehetsz ,csalásért feljelentést tenni.
2018. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Írtam,é a fent említett oldalon panaszt, erre 2 napra, azaz ma visszautalták a pénzem.


Hogy a kettő összefüggésben van-e vagy csak most értek el odáig qzt nem tudom, de a lényeg, hogy visszafizették.

2018. máj. 11. 22:01
 9/10 anonim válasza:
14 napig törvényben meghatározott elállási jogod van én úgy tudom. Ha a számla és a postára adásról valami dokumentum meg van akkor nincs gáz.
2018. máj. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, bár kicsit elhúzódott, de a lényeg, hogy megoldodott.
2018. máj. 27. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!