Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A fiam maga alatt van, becsapt...

A fiam maga alatt van, becsapták, kisemmizték, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A fiamat nevezte meg a bíróság a gyermek apjának még 1990-ben, huszonnégy évig fizetették vele a gyermektartást mert akkor még nem voltak ezek a vizsgálatok, és úgy bánt a gyerekkel mintha az övé lett volna, segítette az egyetemen, a neki vett lakás felét ő fizette, de nemrég kiderült, hogy nem az övé a gyerek. Kérdés hogy a már kifizetett a gyerektartást és minden mást költséget, a megvett lakás felét vissza lehet e perelni, azt pénzt? Mert ugye jogtalanul kellett fizetnie mindent, és esetleg kártérítést lehet e igényelni lehet e? Borzasztó amilyen állapotban van a fiam, mert a közel múltig abban a hitben élt, hogy az övé a gyerek, ráadásul van már saját családja is két gyermeke, mert azt a pénzt a saját gyermekeitől vonta el, amit meg a mostani feleségétől hallgatott idáig. Most vissza kellene szerezni az éveket, életet, becsületet, pénzt, de hogyan?
2018. ápr. 8. 21:15
 1/7 anonim válasza:

Nagyon szomorú, ami veletek történt, nem irigyellek mist titeket.

Azt szabad tudni, hogy hogy derült fèny arra, hogy nem a fiad az apa?

2018. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Már egy 28 éves felnőtt férfiről beszélünk, nem pedig gyerekről, aki valószínűleg ugyanúgy nem tudott semmit az egészről. Még jó, hogy eddig az unokádnak tartottad...


DNS vizsgálatot azt hiszem már a '80-as évektől végeztek külföldön, Magyarországon is biztos, hogy már vagy 20 éve. A fiad volt az ökör, amiért nem végeztette el hamarabb a tesztet. Ilyenkor meg már minek kellett? Most komolyan a (nevelt) fiától sajnálja a pénzt, akihez valószínűleg kötődnek érzelmileg?

2018. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ügyesen ki akarjátok semmizni azt az embert (nevelt fiút, nevelt unokát), aki valószínűleg ugyanúgy tudatlan volt az egész ügyben...
2018. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Muszáj hergelni a gyik népét, aludjál holnap dolgoznod kell, ja vagy nem is.
2018. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
89%

2nek adok igazat!!!

Az unokádnak hogy esik hogy visszapereltek mindent?

Már nem tartod az unokádnak?

Most az a szerencsétlen lesz meghurcolva.

A fiad felesége pedig gondolom később jött ossze a fiaddal,akkor neki mi közr volt idaig a gyerektartashoz?

Jó lehet nálatok az élet,te pedig jó nagyi vagy papi lehetsz. Bravo

2018. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Igen , én már találkoztam hasonló esettel, ilyenkor minden további nélkül lehet perelni, kártérítéssel együtt, egy jó ügyvéddel megoldható az ügy kb. három-öt év alatt, hibás a bíróság, az gyerek anyja, tanuk.

Amit én láttam ott tudták, hogy nem az apáé elejétől fogva, de nem tudták bizonyítani, aztán lement a per, és mert nem tudtak fizetni, ráterhelték a fizetésükre, szinte életjáradékot kap, más kérdés az érzelmi oldala, de látom itt már az is megvan...

2018. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vissza lehet perelni a pénzt, de nekem nem lenne lelkierőm azt a gyereket sárba döngölni, akit a fiamként (unokámként) felneveltem, segítettem a felnőtté válását. emberség, lelkiismeret? Mondanak Neked ezek a fogalmak valamit?
2018. ápr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!