Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha ellopok egy tescós kosarat...

Ha ellopok egy tescós kosarat megbüntetnek érte?

Figyelt kérdés
Szeretnék eltulajdonítani egy tescós kosarat...ez illegális? Közületek valakinek van tescós kosara? Valamint ha megbüntetnek akkor mennyot kell fizetnem? Vagy börtönbe kerülök?

#börtön #törvény #Tesco #kosár #kell egy tescós kosár
2018. ápr. 4. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de ezen már én is gondolkoztam, hogy jó lenne. Meg amúgy tök olcsó, száz forint😂
2018. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy alkalommal vidd magaddal, és ha észreveszi az őr vagy a pénztáros, akkor mondd azt, hogy figyelmetlenségből nálad maradt.
2018. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerülsz börtönbe, azt tanácsolom, hogy tégy egy kanyart a Hős utcába. Arra járok majd naponta, na onnan vihetsz mert lopottat nem lehet lopni:-)
2018. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben benne van a válasz:

elLOPsz egy kosarat


A lopás büntetendő cselekmény, nem az a kérdés, hogy megbüntetnek-e érte, hanem hogy tudják-e bizonyítani és mennyi lesz a büntetés.

Ne lopj!

Vedd meg!

Keress rá a neten, a Poldbörze oldalán én is találtam hasonlót.

A 2 füles kosár 1.200.- a húzható nagyobb, 3.900.-

Megéri ennyiért kockáztatni???

2018. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme lenne eltulajdonítani?

Direkt leírod,hogy "szeretnék eltulajdonítani"

Provokálsz ?

2018. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!