Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen méret lenne erre a...

Milyen méret lenne erre a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés

Mivel illegális közterületen viselni viperát, ezért teleszkópos kerékkulcsot vennék. De nem tudom kb mekkora méretre lenne szükségem, és hol tudnám hordani?


Van egy gázspraym is de attól tartok az kevés lehet ha többen jönnek rám.

Gázpisztolyt/ gumilövedékest nem vennék mert azzal elég költséges gyakorolni és ráadásul hamar tönkre is mennek.

(Tippek, ötletek)


2018. márc. 18. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyire rettegsz? Ennyire beléd plántálták a félelemet? Ki tette?


Én például nem rettegek, nincs semmi fegyverem és mégse akarnak se kevesen se többen rám jönni. Csak úgy, elmennek mellettem, ahogy szokás.

2018. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol élsz? Kitöl/kiktöl rettegsz? Kik bántottak eddig, miért?
2018. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pécsbányán. És sajnos nem egyszer keveredtem bele utcán elég kellemetlen helyzetekbe a több főből álló cigány csoportok miatt. Megnézném az 1. hozzászólót, hogy itt hogy "menne el mellettük csak úgy". Úgy hogy kérem a kommentelőket mondjanak vmi hasznos, értelmes választ.
2018. márc. 18. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!