Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Perelhetek ha feltörték a...

Perelhetek ha feltörték a facebookom?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy feltűnt anyát tud olyan dolgokat amiről nem kéne tudnia, így megnéztem honnan jelentkeztek be a fiókokba, és igen egy IPhone-nal Magyarországról rendszeresen bejelentkezik valaki, én külföldön élek elég régóta (azért mert soha nem jöttem ki vele, így amint tudtam elemenekültem a közeléből), ez már tényleg több a soknál a részükről, utolsó csepp volt nálam, jogi útra akarom terelni a dolgot, mennyire veszik komolyan ezt? Tudom internetes visszaéléseknél nehéz bizonyítani, hogy ki is haszánlta a fiókot, viszont az, hogy az én fiókokba rendszeresen jelentkezik be valaki egy Iphonról Budapestről, míg én több mint ezer kilométerre élek onnan, szerinte, elég bizonyító erejű.

Anno mikor még MSN messenger volt, volt, hogy belépett és ráirt haverjaimra, el is mondta, hogy ő ír, meg hogy nekem majd ne szóljanak, gondoltam akár majd őket is be lehetne idézni tanúnak.

Válaszokat előre is köszönom.



2018. márc. 15. 18:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szövegértés nagyon nehéz?

Ezeket már rég beállítottam, a kérdés az volt, hogy ilyen esetbe lehet e perelni, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor maradj inkább csöndbe!!!!!

2018. márc. 15. 21:30
 12/17 Captain Logic ***** válasza:
54%
Hát bäszki, menjél oszt próbáld ki. Maximum azt mondják, hogy nem. De amúgy igen, kellene foglalkozniuk vele.
2018. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Menj be a rendőrségre és tehetsz feljelentést.
2018. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

Picinyem, tze nekem ne ugass be!

Neked megy nehezen a szövegértés.

Csak azt írtad, hogy átírtad a jelszót.

Én meg azt ugatom itt, hátha meghallod, hogy állítsd be a két lépcsős azonosítást! Ha nem tudod mi az, kérdezz, valaki biztos elmondja.

Minden bejelentkezett böngészőt és eszközt léptess ki, és lépj be újra, sms-kóddal.

Ettől kezdve nem tudnak belépni. Ez tény.

Ha nem csináltad meg, magadra vess.

Ne kezdd el mantrázni, hogy deakkorisbelépnek, mert nem tudnak belépni. Ennyi. A többi csak a te értetlenséged, hisztériád.

2018. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ennyire nehezen megy a szövegértés? A kérdés borzasztó egyszerű volt; Perelhetek ha feltörték a facebookom? Ennyi volt a kérdés, még egy 5 éves is érti, hogy itt miről van szó, neked viszont túl magas és elkezdesz itt olyanokról ugratni amit nem kérdeztem, a kétlépcsős azonosítast már azelőtt beállítottam mielőtt még a kérdést kiirtam, a kérdés jogi dolgokra vonatkozik, amihez te nem tudsz hozzá szólni, így ehhez a kérdéshez már eleve nem kelet volna hozzá szólnod.

Minek írsz ide bármit is ha nem tudsz a kérdésről semmit! Hol írtam én bármit arrol, hogy most mit csináljak a fiókokkal??? Az egész kérdés arról szól, hogy jogilag mit tudok tenni?? Tudsz hozzá szólni? Nem !! Akkor meg mennyél és gyakoroljál szövegértést mert az bizony nagyon rad fér.

Szóval majd ha a jogi részéhez is hozzá fogsz tudni bármit tenni (amit mondjuk több mint erősen kétlek) na akkor majd írhatsz megint....

2018. márc. 16. 22:20
 16/17 Captain Logic ***** válasza:
Na, megérkeztünk! Nem elektronikai segítség kell, hanem jogi gondjaid vannak? Akkor mi az änyádat keresel ebben a kategóriában, nagyokos? Erre van a Politika -> Törvények, jog kategória... De látom, ez már túl sok volt a te híres "szövegértésednek".
2018. márc. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tudtál bármire válaszolni? Mert én úgy látom, hogy nem, szóval menjél is tovább és keress olyan kérdést amire tudsz válaszolni......
2018. márc. 17. 01:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!