Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Perelhetek ha feltörték a...

Perelhetek ha feltörték a facebookom?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy feltűnt anyát tud olyan dolgokat amiről nem kéne tudnia, így megnéztem honnan jelentkeztek be a fiókokba, és igen egy IPhone-nal Magyarországról rendszeresen bejelentkezik valaki, én külföldön élek elég régóta (azért mert soha nem jöttem ki vele, így amint tudtam elemenekültem a közeléből), ez már tényleg több a soknál a részükről, utolsó csepp volt nálam, jogi útra akarom terelni a dolgot, mennyire veszik komolyan ezt? Tudom internetes visszaéléseknél nehéz bizonyítani, hogy ki is haszánlta a fiókot, viszont az, hogy az én fiókokba rendszeresen jelentkezik be valaki egy Iphonról Budapestről, míg én több mint ezer kilométerre élek onnan, szerinte, elég bizonyító erejű.

Anno mikor még MSN messenger volt, volt, hogy belépett és ráirt haverjaimra, el is mondta, hogy ő ír, meg hogy nekem majd ne szóljanak, gondoltam akár majd őket is be lehetne idézni tanúnak.

Válaszokat előre is köszönom.



2018. márc. 15. 18:16
1 2
 1/17 Captain Logic ***** válasza:
91%
De honnan tudja a jelszavad? Változtasd meg, és léptess ki minden bejelentkezett eszközt.
2018. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nővérem programozó, gondolom ő segített neki, most megnéztem jobban, februárban 3x is bejelntekezett egy francia kisvárosból, ahol épp nyaralni volt, ez azthiszem már tényleg bizonyító erejű.
2018. márc. 15. 18:34
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező! Mindössze annyit kell tenned, hogy megváltoztatod a jelszavadat. Ha pl eddig Béla67 volt, akkor nevezd sári89 ra. Már ezt sem tudják feltörni. Jesszusom...
2018. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Ja így látom tényleg bajban vagy. Neked üldözési mániád van.
2018. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tartom velük a kapcsolatot, és ez egy kicsit sok volt, hogy folyamatosan beléptek a facebookomba, jelszavam már megváltoztattam, perelni szeretnék, amugy se volt velük sose valami jó kapcsolatom, de ez már tényleg több volt a soknál....

Az nem elég, hogy ezek után majd nem fognak tudni belépni, fizetniük kell ezért....

2018. márc. 15. 18:43
 6/17 A kérdező kommentje:
Uldoziési mánia? Az Fb konkrétan kiírja, hogy egy iPhone rendszeresen bejelentkezik Magyarországról, mikor én évek óta nem is jártam otthon, sőt februárban háromszor is bejelentkezett valaki pint abból a francia kisvárosból ahol anyám is nyaralt, én a közelében nem jártam Franciaországnak, ő pedig ma elszólta magát, megemlítette egy haverom nevét, azt a nevét amivel Fb-N van regisztrálva a srác, én innen lett gyanús a dolog, egyértelműen ott van, hogy folyamatosan bejelentkeznek egy olyan országból ahol évek óta nem jártam....
2018. márc. 15. 18:48
 7/17 anonim ***** válasza:
Hol Lehet azt megnézni hogy honnan jelentkeztélbe?
2018. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Adatvédelmi beállítások---->további beállitások-----> biztonság és bejelentkezés
2018. márc. 15. 19:13
 9/17 A kérdező kommentje:
Adervédelmi beállítások -----> további beállítások------>biztonság és bejelentkezés
2018. márc. 15. 19:14
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Te tényleg sötét vagy.

Írd át a jelszót, és válaszd ki a kétlépcsős azonosítást. Ezután csak jelszóval, és a telefonra küldött sms-ben lévő kóddal lehet bejelentkezni. Nincs az a programozó, aki feltörje.

2018. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!