Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Be tud perelni?

Be tud perelni?

Figyelt kérdés
Ha tegyuk fel valaki odaad nekem valamit es megbeszeljuk hogy raer akkor kifizetni ha lesz penzem megbeszeljuk hogy marciusban szerintem lesz de megse es nem irtunk szerzodest akkor be tud perelni vagy nem?
2018. márc. 15. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:

"nem irtunk szerzodest"

A szóbeli szerződés is szerződés.

2018. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Féreg vagy, ha valaki, aki megbízik benned, és kisegít téged, arra játszol, hogy be tud-e perelni, vagy sem.

Legyél gerinces bakker, állj elé, mondd azt, hogy elismerem azt, hogy tartozom neked, de most még mindig rosszul állok anyagilag, de amit tudok, megteszek. Havonta csak ötezret tudok adni. Tudom, hogy ez csak jelképes, de mégis legyél türelmes. És ajánljad fel, hogy kössetek írásbeli szerződést. Hidd el, hogy egy barát, egy jó ismerős többet ér, mint egy haragos, még akkor is, ha forintosíthatod ezt az értéket, ha most szó szerint eladhatod a becsületed.

2018. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most nem az etikai valaszokra vagyok kivancsi..szoval?
2018. márc. 15. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért ne tudna beperelni?

Mit gondolsz, te talán isten vagy akit nem lehet perelni?

2018. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat mert nem irtunk szerzodest 💁
2018. márc. 16. 01:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Abban te nem lehetsz biztos.

Mi van, ha felvette a beszélgetéseteket? Cumi?

2018. márc. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Hat mert nem irtunk szerzodest 💁"

Még mindig :

A szóbeli szerződés is szerződés.

2018. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

A tetted erkölcsi oldalát most nem minősítem.

Ha nincs papír és tanu akkor nem nyerhet pert ellened. Viszont ha van tanu akkor már lehet esélye a per megnyerésére.

Persze ettől függetlenül felkereshet pár rosszarcú fiatalember és meggyőzhet a tartozásod megadásáról.

2018. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1. simán perelhet, és akár nyerhet is. De hidd el, hogy még törvényesen is keresztbe tehet neked rendesen. Kell a nyakadra a NAV? Hogy csak egyet mondjak.
2018. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én mást tennék a helyében, de akkor nagyon ráfaragnál. És törvényes dolog lenne. A NAV-ot csak akkor küldeném rád, ha már kicsikartam belőled a pénzem, hogy okuljál.
2018. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!