Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feltételezzük hogy kitörne...

Feltételezzük hogy kitörne egy magyar-román háború (ami eléggé valószínűtlen) szerintetek mi történne?

Figyelt kérdés
Minket melyik országok és Romániát melyik országok támogatnák hadilag? (Ez nem a tipikus "jaaaj a miénk erdély és kérjük vissza" kérdés ,csak szimplán kíváncsiság.)

2018. márc. 2. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem "valószínűtlen", hanem lehetetlen, mivel egy egységes Unión belül vagyunk. Ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, hogyha az USA-ban Kansas és Nebraska állam között háború lenne, akkor a többi állam melyiket támogatná.
2018. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha Magyarország kilépne az EU-ból? (Ez egy hülyeség tudom de ez is egy feltételezés.)
2018. márc. 2. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd már ezt a hülye háborút, van itt elég baj anélkül is.
2018. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát azért egyértelmű szerintem

is, hogy ha Orbán erre készülne nem pont a mingráns ügy közben tenné.

2018. márc. 2. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem pont a mingráns ügy közben"


A migránsügy most már állandó állapot lesz és egyre inkább erősödni fog. Mert a harmadik világbeli afrikai,ázsiai országokban eszméletlen túlnépesedés folyik és csak fokozódik, az emberek képtelenek eltartani magukat a rendelkezésre álló erőforrásokból, a vízkészletek kifogyóban vannak, a migránsáradat csak erősödni fog, ezt mindenki jól tudja Európában, épp ezért már a francia elnök Macron is a migráció megfékezését sürgeti és a Franciaországban lévő migránsok Észak-Afrikába deportálását tervezi. Egy történelemprofesszor ismerősöm szerint egy 10-20-30-40 éven belül egész Európa le lesz zárva és gyakorlatilag tűzparancs lesz a határokon a beáramlókra, mert addigra olyan élhetetlen lesz Afrika, hogy 100X annyian fognak elindulni Európa felé. Mi pedig ha akarnánk se tudnánk ennyi embert befogadni. Ha mindenáron háborúról vizionálsz, akkor ez max ilyen formában fog bekövetkezni, mert ha az embereknek már az életben maradásuk, az ivóvizük a tét, akkor bármire képesek. Szóval ha valaha is háború lesz itt, akkor a románok, meg az összes szomszédunk szükségszerűen a szövetségeseink lesznek ebben, ha az európai kultúrát 100 év múlva is meg akarjuk őrizni. Vagy hát nem tudom, én inkább barátkozok a szlovákokkal,szerbekkel,horvátokkal, románokkal, mint a szenegáli,szudáni,csádi,elefántcsontparti, afgán, pakisztáni, szíriai ,bangladesi bevándorlókkal.

2018. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha csak nem váltunk le egy olyan elnökre aki képes lenne befogadni őket. Sajnálom, hogy az EU most is harcol a befogadásokért, pedig ők is tudják, hogy a migránsok a vesztünket okoznák. Erre példa az, hogy az elmúlt 2 hónapban 33 terrortámadás történt. Én sosem gondoltam volna, hogy Orbánra kellesz szavaznom, de mindenkinek szerintem úgy lenne jó, ha egy olyan miniszerünk van, aki legalább odafigyel a nép szavára és biztonságára. (De ez már egy másik téma) Minden esetre remélem, hogy nem lesz sem ilyen, sem olyan háború. Ha csak nem lesz egy olyan nagy hatalommal bíró ember aki kiakarja irtani az összes migránst mint annó Hitler a zsidókat. (Reméljük nem lesz, de a mai világban nem kizárt ez sem...)
2018. márc. 2. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy fogják deportálni a migránsokat, csak nézd meg a világ legnagyobb illegális befogadóállomását, az Egyesült Államokat. Ott már most 14 millió illegális van és semmit se tudnak kezdeni velük. Fegyveresek őrzik a határokat, mégis százezrek mennek oda évente. A négereikkel se tudtak mit csinálni, akik nem szoktak le a 10 gyerek/család hagyományról.

Addig volt előnyünk a románokkal szemben, amíg megvolt a légi fölény. Már az sincs. Elvernének minket létszámfölénnyel.

2018. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szétcsapna közöttünk a NATO.
2018. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!